Go back Späť
Marketéri

Senior Manažér marketingového tímu - social media

pelicantravel.com

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1800 — 2500 eur

Dátum pridania: 22.08.2019

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme Pelikán, sme rodina a sme tu vždy pre každého zákazníka na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na tulivakoch pri hudbe či s bedekrami v ruke (ktorých máme mimochodom plnú knižnicu :). Sme pet friendly, takže sa môže stať že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v cestovnom ruchu.

Náplň práce

Hľadáme marketingového zanietenca so skúsenosťami s online marketingom (min. 4 roky), ktorý má navyše skúsenosti s vedením tímu (aj menšieho) - toto môže byť Tvoja práca snov. Veľkou výhodou je skúsenosť v travel biznise, či s riadením e-shopu z marketingového hľadiska.

Čo budeš u nás robiť?
• Dohľad nad správou sociálnych médií a newslettrov pre všetky trhy, na ktorých pôsobíme
• Vyhodnocovanie, reportovanie, analýza social médií a newslettrov
• Príprava a implementácia stratégie pre sociálne siete a newslettre
• Rýchla reakcia na spoločenské situácie
• Príprava, navrhovanie a schvaľovanie kampaní
• Príprava plánu akcií v spolupráci s produktovými špecialistami
• Prehľad o plánovaných a prebiehajúcich kampaniach
• Návrh kampaní od kreatívy cez realizáciu
• Organizovanie brainstormingov a kreatívne návrhy kampaní, návrhy súťaží a leadgen aktivít
• Pravidelné vyhodnocovanie KPI a vyhodnocovanie ROI
• Monitorovanie konkurencie na každom trhu a hľadanie príležitostí
• Sledovanie trendov v digitálnom marketingu, navrhovanie a zavádzanie nových aktivít na sociálnych sietiach

Požiadavky

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe: 4

Hovoria o tebe, že:

Ponúkame

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

Mám záujem