PANTHEON.tech

Marketing Assistant

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané12.01.2022

Náplň práce

Hľadáme, optimálne, čerstvého absolventa/absolventku na pozíciu Marketing Assistant pre spoločnosť PANTHEON.tech!

Ak sa zaujímaš o marketing a chceš stáť pri expanzii marketingu IT spoločnosti, si na správnom mieste.

Mal/a by si byť samostatná, ale nebáť sa pýtať a zisťovať informácie od kolegov. Budeš spolupracovať na marketingu so všetkým, čo k tomu patrí:

  • Správa a vytváranie reklám v Google Ads (znalosť iných platforiem výhodou)
  • Veľa písania a vymýšlania textov pre blog, reklamy a iné miesta
  • Správa a úprava webovej stránky (znalosti WordPress výhodou)
  • Tvorba marketingových materiálov pre produkt (videá, letáky, blogy, post-y na sociálne média)
  • Na tejto pozícii využiješ aj mierne pokročilé zručnosti úpravy grafík
  • Komunikovanie reakcií zákazníkov na marketingové materiály
  • Reportovanie ne-/úspešnosti kampaní, materiálov
  • Výborný písomný aj ústny prejav v angličtine (min. úroveň C1)

Marketing si riešime interne, bez využívania externých agentúr. Priprav sa preto na všestrannosť tejto pozície.

Požiadavky

Nečakáme že ovládaš všetko dokonale, ale očakávame samostatné učenie a pozorné počúvanie očakávaní.
Požadujeme ale vzdelanie v oblasti marketingu, záujem o technológie, základné skúsenosti s Google Ads a WordPress-om, dobré komunikačné schopnosti, aj v Angličtine.
Naša spoločnosť je postavená na otvorenej komunikácii, samostatnosti, otvorenosti myslenia a ochoty byť všestranný/á.

Ponúkame

Na oplátku Ti ponúkame:

  • Spoluprácu so skvelým a ochotným tímom
  • Náročné, ale chápavé prostredie pre Tvoje rozvíjanie
  • Dobre vybavenú pobočku, s klasickou kávou, ľahkým občerstvením, gymom či herňou
  • Časté a nie úplne tradičné teambuildingy, chaty, lyžovačky