+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
RemoteDeveloperi

Platnosť tejto ponuky skončila

.NET Developer

Panaxeo

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 3000 — 4500 €

Dátum pridania: 21.10.2019

Chceš robiť na top medicínskych projektoch pre zákazníka zo Silicon Valley?
Mať maximálnu flexibilitu a podiel na našich projektoch?
Robiť vo firme, kde všetci až po majiteľov sú dušou inžinieri?

Pridaj sa k nám. Do Panaxeo hľadáme nových kolegov ktorí by nám pomohli vyvíjať špičkový softvér pre zákazníka zo Sillicon Valley.

Náplň práce

V 3 člennom tíme budeš pomáhať budovať moderné medicínske produkty.
Tvoja práca bude hlavne v .NET a Angulare. User stories si vyberieš na začiatku každého šprintu sám.

Robiť môžeš kedykoľvek ti to vyhovuje a odkiaľkolvek ti to vyhovuje. Dôležité je splniť to čo si si predsavzal na začiatku šprintu.

Špecifikáciu, dizajn a testovanie zabezpečia špecialisti - ty sa však môžeš ku všetkému vždy vyjadriť. Chrbát ti bude navyše kryť náš pohodový slovenský projekťák, ktorý ťa nikdy nenechá v štichu.

Veríme v správne inžinierske postupy a preto kvalitné code-reviews, automatizované testy a robustné CI sú na projekte samozrejmosťou.

O variabilitu úloh sa nemusíš báť - niekedy je treba optimalizovať jadro systému, inokedy sa vyvíjajú celé nové aplikácie a priebežne sa vylepšujú tie existujúce.

Požiadavky

Lokalita: Slovensko / Česko (office alebo remote)
Štart: Q4 2019 - Q1 2020
Typ kontraktu: dlhodobý

.NET - aspoň 1 rok skúseností
Angular, alebo iný moderný JS framework - základy
Anglický jazyk - treba sa vedieť dorozumieť :)

Ponúkame

Viac o ponuke, o tom ako pracujeme a aké benefity ponúkame sa dozvieš na https://panaxeo.com.