Packeta

Marketing Manager

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané29.09.2021

Packeta je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1300 výdajných miest.

Svoje pôsobenie má Packeta hneď v niekoľkých krajinách, a preto patrí pod skupinu Packeta Group, ktorá zastrešuje jej medzinárodné pôsobenie. Packeta zabezpečuje nízkonákladový a efektívny spôsob doručenia zásielok viac ako 30 000 e-shopom na výdajné miesta a adresu príjemcu cez jedno technologické riešenie = 1 API. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do viac ako 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Dostupnosť je podporovaná aj vďaka inovatívnej mobilnej aplikácii Packety a jej službe Medzi Nami, prostredníctvom ktorej si môžu posielať zásielky aj fyzické osoby. Zákazník má v aplikácii heslo vždy poruke a dokáže si tak prehľadne sledovať stav zásielky alebo vrátiť sa do histórie zásielok.

Packeta ponúka ľuďom slobodu. Je na zákazníkovi, kedy a kde si svoju zásielku prevezme alebo odošle. Aj vďaka tomu bola zaradená ako najobľúbenejšia služba pri doručení zásielky na výdajné miesto na Slovensku.

Náplň práce

“Podnikať bez reklamy je ako mrkať na dievča v tme. Vy viete čo robíte, ale nikto iný nie.” - Steuart Henderson Britt

My v Packete chceme, aby o nás a našich službách vedeli všetci. Pomôžeš nám?

Do čela marketingového oddelenia potrebujeme nového „Packeťáka-Rackeťáka“

Nehľadáme len kreatívca, analytika, organizovane a komunikačne zdatného jedinca. Hľadáme Manažéra, ktorý bude rozvíjať svoje oddelenie a tím. Nebudeš sa podieľať len na vytváraní stratégie, budeš mať pod palcom aj jej implementáciu a exekutívu. Budeš ju analyzovať a merať a vyhodnocovať jej úspešnosť.

No čo? Cítiš sa na to?

U nás budeš mať pod palcom nasledovné:

  • Implementáciu marketingovej stratégie skupiny Packeta;
  • Zodpovednosť za vedenie a kontrolu členov tímu marketingového oddelenia, organizovanie ich práce, zabezpečenie primeranej spätnej väzby členom tímu, nastavenie vhodného rozvojového a kariérneho plánu, sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov vo svojom tíme;
  • Tvorbu marketingových kampaní;
  • Tvorbu stratégie pre sociálne média;
  • Komunikáciu s médiami;
  • Internú komunikácia;
  • Meranie efektívnosti marketingových kampaní;
  • Podieľanie sa na organizovaní firemných eventov;
  • Reportovanie aktivít;
  • Kooperácia s ostatnými oddeleniami.

Požiadavky

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii aspoň 2-3 roky a má skúsenosti s vedením tímu a jeho rozvojom.

Ponúkame

Naši kolegovia sú pre nás na prvom mieste a záleží nám na tom, aby si mohli výhody Packety užívať aj mimo práce. Práve preto máme pestrú ponuku benefitov z ktorej si vyberie každý:

  • U nás budeš mať vždy plné bruško, na stravu prispievame 100%
  • Hovoríme áno výroku „v zdravom tele, zdravý duch (a dobrá nálada)“ a preto ti Multi-sport kartu nie len poskytneme, ale ti na ňu aj prispejeme
  • Správny Packeťák vie, že už nemusí čakať v rade na pošte a preto využíva našu službu #MedziNami za 1 cent
  • Nakupuješ online? Určite ťa poteší množstvo zliav u našich partnerských e-shopov
  • Jor ingliš is not sou gut? Pravidelné hodiny s našim lektorom to napravia
  • Svojich kolegov spoznáš lepšie, na teambuildingoch, firemných dňoch a spoločných raňajkách
  • Chceme, aby kariérny rast nebol pre naších vytrvalých a šikovných kolegov iba benefitom na papieri a preto pri obsadzovaní voľných pozícií hľadáme prioritne medzi našimi zamestnancami
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom (svadba, narodenie dieťa)
  • Chceme sa neustále zlepšovať a preto ťa budeme rozvíjať prostredníctvom rôznych školení a programov
  • Poznáš šikovného kamoša, známeho, ktorému by sa "hodila červená"? Využi náš referral program s heslom: „Nájdi si kolegu, získaj odmenu.“
  • O tvoju imunitu sa postaráme pravidelnými ovocnými dňami a vitamínovými baličkami
  • Zvažuješ nákup nového auta? U nás dostaneš zľavu na kúpu nového auta značky Škoda