OZ Vagus

Fundraiser/-ka pre individuálne darcovstvo

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat750 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.10.2021

Občianske združenie Vagus pracuje s ľuďmi bez domova v Bratislave.

Náplň práce

Do nášho tímu kancelárie OZ Vagus hľadáme zodpovednú a kreatívnu osobu, ktorá bude mať samostatne v zodpovednosti individuálny fundraising OZ Vagus.

Náplň práce:

  • príprava pravidelných newsletterov
  • práca s darcovskou databázou
  • vyhľadávanie príležitostí vhodných na online individuálny fundraising a ich realizácia (vytváranie + správa kampaní + P2P výzvy na Darujme.sk a iné)
  • spolupodieľanie sa na koncoročnej zimnej kampani OZ Vagus (nastavovanie kampane z pohľadu individuálneho fundraisingu, tvorba obsahu newsletterov, pravidelné reporty a vyhodnotenie kampane)
  • spolupodieľanie sa na agende 2% v rámci individuálneho fundraisingu (nastavovanie kampane z pohľadu individuálneho fundraisingu, tvorba obsahu newsletterov, pravidelné reporty a vyhodnotenie kampane)
  • pravidelné reporty k individuálnym darcom a newslettrom a ich interpretácia
  • spolupodieľanie sa na tvorbe fundraisingovej stratégie OZ Vagus v oblasti individuálneho fundraisingu a jej realizácia
  • rozvoj individuálneho fundraisingu v OZ Vagus
  • vytvorenie a spravovanie VIP Klubu podporovateľov
  • vyhľadávanie nových trendov v oblasti individuálneho fundraisingu a ich zavádzanie v OZ Vagus

Jedná sa o polovičný úväzok (20 hodín týždenne).

Požiadavky

  • reálna skúsenosť s prácou s Mailchimp, Darujme.sk a Google Drive - podmienkou

  • práca s grafickým programom (napr. Adobe Photoshop/Adobe Illustrator/Canva) - výhodou

  • vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti

  • parťák do tímu, na ktorého samostatnosť sa dá spoľahnúť :)

  • výborný time manažment (schopnosť dobre si naplánovať veci a plán dodržiavať je podmienkou)

  • dobré komunikačné zručnosti, obratnosť v práci s textom (dobrá štylistika a copywriting)

  • kreativita

  • analytické uvažovanie, schopnosť interpretovať dáta podmienkou

  • reálny záujem o tému ľudí bez domova (istá miera empatie podmienkou :)

Ponúkame

  • intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa
  • pravidelné vzdelávacie aktivity v danom odbore a v špecifických zručnostiach a vzdelávanie aj v iných oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce (napr. výučba anglického jazyka)
  • dovolenka nad rámec zákona a tzv. sick days
  • Multisport karta
  • priateľský kolektív a partnerský prístup, teambuildingy, a iné

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich projektov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.