pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
RemoteDizajnéri

Ponuka je pozastavená

Outloud

Junior UI dizajnér/ka

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1600 €

Dátum pridania: 18.02.2021

Náplň práce

Do nášho nového študia hľadáme junior dizajnéra/ku primárne pre UI webov a appiek. Budeme ale radi, ak sa nezľakneš ani brandov. Robíme prevažne zahraničné projekty a chceme ich robiť fakt poctivo. Nevyhýbame sa ale ani slovenským. Niektoré ukážky si môžeš pozrieť na našom webe www.outloud.co

Nemušíš byť úplne naskillovaný/á, musíš ale postrážiť svoje ego a nemať problém s feedbackom. Chuť učiť sa a makať by mala byť samozrejmosť, ale taktiež aj vôľa vytrvať keď tá chuť chýba.

V kancli sme dobrá partia, ktorá sa neberie príliš vážne. Ak chceš ale pracovať remote, nie je to pre nás žiaden problém.

Požiadavky

  • Možný je aj part-time resp. project-based spolupráca
  • Pracujeme vo Figme, Photoshope, Illustrátori a After effecte
  • Ak ťa zaujíma aj motion design tak máš výhodu
  • Kľúčová je pre nás transparentná komunikácia a dodržiavanie deadlinov. Ak si dobrý/á ale nevieš komunikovať, pravdepodobne si nesadneme.
  • Hľadáme niekoho, kto pri práci premýšľa a netreba ho stále kontrolovať
  • Musíš vedieť vytvoriť wireframe, finálny dizajn, mobilnú verziu, aplikácie a aj prinášať nápady
  • Nehľadáme úplne UX dizajnéra, ale základne UX best practices by si mal/a poznať
  • Nemala by ti vadiť ani chlebarina, nie každý deň robíme zábavné veci

Ponúkame

  • Homeoffice (hlavne počas korony 🦠)
  • Preplatené sickdays
  • Office plný normálnych ľudí od ktorých sa môžeš učiť, motivovať ale aj ponadávať na svet
  • Žiadne šialené deadlines
  • Pekný office v centre Bratislavy
  • Klasiky ako boxerske vrece, playstation, kávovar
  • Je nám jedno kedy, odkiaľ a ako robíš. Dôležitý je výsledok
  • Nesľubujeme ti žiadne pravidelné (nereálne) bonusy za projekty ako iné firmy. Sem-tam ti ale niečo prihodíme
  • Sme fér a otvorení ľudia. Ako sa dohodneme, tak bude.