Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Produktový dizajnér

ORIK

Mesto: Trstená

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 11.06.2019

Spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, vývojom a výrobou POSM materiálov - všetkého čo sa týka podpory predaja, bradnu a trade marketingu + špeciálnej chladiarenskej techniky. Vyrábame a dizajnujeme najmä pre zahraničnú klientelu od Škandinávie až po Rusko - www.orik.sk a www.obrabanieplastov.sk

Náplň práce

Pozícia – Priemyselný dizajnér

Do nášho vývojového týmu hľadáme človeka na pozíciu priemyselný dizajnér. Jeho úlohou bude dizajnovať nové výrobky na základe požiadaviek klienta, spravovanie projektov od návrhu až po výrobu funkčných vzoriek, konzultácie s konštruktérmi a výrobou. Znalosť 3D softwéru a základné skúsenosti s produktovým dizajnom nutné.
Nie je možné pracovať externe.
Zameranie, odbor:
Priemyselný dizajn, dizajn

Požiadavky

Samostatné myslenie, kreativita, ochota pracovať na flexibilný čas, ochota učiť sa a vzdelávať, práca v kolektíve, komunikatívnosť, skúsenosti s projektami - od skeču až po vzorku.
Nutnosť ovládať Rhinoceros 3D
SolidWorks/Inventor (alebo alternatívy k CAD)

Ponúkame

Príspevok na ubytovanie, strava v rámci fimy, práca v mladom kolektíve.