Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Digital Marketing Specialist

Orange Slovensko

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 eur

Dátum pridania: 07.08.2019

Sme najväčší mobilný operátor na Slovensku. Na domácom trhu, na ktorom pôsobíme už viac ako 20 rokov, sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra, ktorého majú radi takmer 3 milióny zákazníkov. Pracovať pre značku Orange tiež znamená zaradiť sa do celosvetovej rodiny mobilných operátorov. S 269 miliónmi zákazníkov je skupina Orange popredným svetovým telekomunikačným operátorom.

Náplň práce

Z pozície Digital Marketing Specialistu v Orangei budete zodpovedať za manažovanie digitálneho produktu (od jeho funkcionality, UX až po ciele a vývoj), koordináciu SEO s agentúrou a naprieč celú zákaznícku cestu a kompletnú správu Orange dizajn systému.

Požiadavky

Ponúkame

Mzdu od 1500€/mes. brutto + garantovaný 13. plat a odmeny 2x ročne na základe splnených cieľov.

K tomu super benefity, ktoré máme u nás rozdelené do 4 kategórií: