Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Mid Level Frontend Developer

Onlima

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Dátum pridania: 24.09.2019

Pomáhame spoločnostiam rásť cez online prostredie. Webstránka je pre nás jadrom celej komunikácie. U každého klienta si dávame záležať na tom, aby jeho webová prezentácia alebo internetový obchod bol moderný a marketingovo funkčný. Spolupráca s klientom odovzdaním funkčného webu pre nás nekončí. Postaráme sa o zviditeľnenie klienta komplexným online marketingom.

Náplň práce

Máš skúsenosti s tvorbou webu a chceš sa v tejto oblasti rozvíjať? Zaujímajú Ťa najnovšie technológie ? Si samostatný a rád hľadáš riešenia problémov? Rád pracuješ na rôznorodých projektoch? Do nášho Onlima tímu hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:

Požiadavky

Pravidelne budeš spolupracovať s ostatnými developermi a projekt manažérom tvojho projektu. Potrebujeme aby si ovládal:

Ponúkame

Mladý kolektív, milých a vtipných kolegov. Sme energický tím ľudí, ktorí si radi zdieľajú, čo sa nám podarilo a čo nové sme sa pri svojej práci naučili. Záleží nám na atmosfére, aby sa nám spolu dobre robilo. Ak si milovník piva či športu, určite medzi nás zapadneš. A ak nie, tak si zašportujeme aspoň na playstation-e. Každý si u nás nájde to svoje. Vzájomne sa vzdelávame, chodíme na rôzne konferencie a radi sa aj spoločne zabávame.