OMD Slovakia

Senior Media Specialist

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.01.2020

O NÁS
Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Group, Inc.

NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponsoring, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov s naozajstnými ambíciami a odhodlaním.

NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, McDonald´s, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, Nissan, UPC, Walmark a mnohé ďalšie inovatívne značky. Vytvárame komplexné zákaznícke riešenia na mieru.

Náplň práce

• Aktivácia kampaní v médiách pre zverených klientov – objednávanie,
vyhodnocovanie kampaní (post-buy), odporúčania klientom na optimalizáciu
kampaní
• Rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi a médiami
• Účasť na kreatívnych a strategických poradách obchodného tímu agentúry
• Zisťovanie ponúk v médiách, ich spracovávanie a predkladanie klientom
• Aktívna účasť na tvorbe nápadov na komunikáciu – získavanie ponúk z médií,
ich posudzovanie a odporúčania senior manažérom agentúry
• Príprava návrhov a ich prezentovanie klientom
• Prijímanie zadaní od klienta, ich spracovávanie (de-brief interný/externý), príprava
projektov podľa pokynov Senior manažéra a zasielanie aj s argumentáciou
klientovi
• Analýzy konkurenčného prostredia a spotrebiteľa
• Ústna aj písomná prezentácia mediaplánov klientovi Návrh reklamných textov a kľúčových slov pre PPC kampane

Požiadavky

• VŠ vzdelanie II. stupňa, AJ aktívne slovom aj písmom
• 3-5 rokov pracovných skúseností v oblasti obchodu, nákupu, médií, eventov alebo
na príbuznej pozícii
• Organizačné zručnosti, time manažment, zmysel pre komunikáciu a obchodovanie
• Znalosť práce s technológiami na aktiváciu a monitoring kampaní na sociálnych
sieťach (napr. FB business manager, DoubleClick, Adform, MML/TGI, Gemius ap.) sú
výhodou
• Skúsenosti s tvorbou a riadením reklamných a mediálnych projektov – kampaní
• Skúsenosti z oblasti obchodovania a služieb klientom
• Tvorivý, pro-aktívny riešiaci prístup k plneniu úloh
• Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• Zameranie na dosahovanie výsledkov
• Analytické a strategické myslenie, ochota neustále sa vzdelávať

Ponúkame

  • Zaujímavú prácu v mladom kolektíve
  • Zaškolenie, osobný a profesijný rast
  • Vzdelávanie v mediálnej agentúre, ktorá je svetovou jedničkou
  • Výborný tím a kvalitné pracovné prostredie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Multisport karta
  • Job Rotation
  • Newbie Bonus
  • Odmeníme Tvoju pomoc druhým
  • Mastering English
    a iné firemné benefity ...

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top