Oliver Marketing

Social Media Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.08.2020

Hľadáme človeka, ktorý sa nezamotá v sociálnych sieťach.
Vyzná sa v aktuálnych trendoch, no pri premýšľaní nad použitím posledných noviniek z Facebooku stojí nohami pevne pri stratégii značky.
Pri písaní postu sa nebojí vyhodiť zbytočné slová a pri brainstormingu s kreatívou dokáže zrozumiteľne vysvetliť, ako treba kampaň rozpracovať tak, aby videá mali čo najvyššiu dĺžku videnia a príspevky engagement.
Pri tvorbe grafiky vie postrážiť arťáka, aby boli headliny čitateľné aj na obrazovkách mobilov.

Náplň práce

  • Supervízia, tvorba a plánovanie obsahu pre sociálne siete
  • Spolupráca s kreatívnym a strategickým oddelením, pri tvorbe konceptov a kampaniach pre 360° komunikáciu
  • Komunikácia s klientom a s mediálnou agentúrou
  • Sledovanie trendov a ich používanie pre klientov

Požiadavky

Na pozíciu sa ideálne hodia stredne pokročilí a pokročilí social manageri, ktorých baví robiť pekné a funkčné veci.

Ponúkame

  • Možnosť zúčastniť sa pri tvorbe stratégie a kreatívy ATL konceptov už od úplného začiatku
  • Byť bližšie ku klientovi, no stále s agentúrnym backgroundom a náturou ľudí :)
  • Prácu pre najoceňovanejších klientov na Slovensku.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top