okto.digital

Front-end Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

Úroveň

Pridané29.04.2021

Sme okto.digital, digitálna agentúra v Banskej Bystrici. Veríme, že za každým digitálom a každou firmou sú ozajstní ľudia. Vážne berieme svoju prácu, nie seba.

Náplň práce

Hľadáme spoľahlivého Frontend Developera pre projekty stredného a väčšieho rozsahu s presahom do mobilných aplikácií na báze Nativescript. Tvojou úlohou bude vývoj a testovanie nových riešení, úprava existujúceho kódu, debugging, komunikácia s project managerom

Požiadavky

Aspoň 3 roky skúseností s vývojom, alebo údržbou existujúcich riešení
Pokročilá znalosť JavaScriptu
Ovládanie aspoň jedného z frameworkov Vue.js, React alebo Angular výhodou
Skúsenosti s web services, API volaniami (Rest, Soap, RPC)
Znalosť GIT
Pokročilá znalosť HTML, CSS
Schopnosť identifikácie a riešenia problémov v kóde
Chuť sa učiť nové postupy a technológie
Samostatnosť a spoľahlivosť

Ponúkame

Prácu on-site v office v Banskej Bystrici (100m od námestia), alebo remote
Tím vždy veselých mladých ľudí, ktorí pomôžu aj mimo office
Rodinnú a uvoľnenú atmosféru
Team-buildingové aktivity (jedlo, ping-pong, jachta v Chorvátsku, cvičenie s trénerom, turistika)
Nekonečná zásoba kvalitnej talianskej kávy
Playstation
Mac (alebo PC pokiaľ preferuješ) s 2 monitormi (len pri on-site)
Flexibilný pracovný čas