okto.digital

Angular developer

MestoRemote

FormaPart-time

Plat1000 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.12.2021

Sme okto.digital, digitálna agentúra v Banskej Bystrici. Veríme, že za každým digitálom a každou firmou sú ozajstní ľudia. Vážne berieme svoju prácu, nie seba.

Náplň práce

Hľadáme spoľahlivého a samostatného programátora pre zahraničného klienta. Tvojou úlohou bude vývoj a niekedy úprava existujúceho kódu, debugging, komunikácia so slovenským projektovým manžérom, ktorý zastreší komunikáciu so zahraničím.

Programovať budeš hlavne webové aplikácie klienta v rozsahu 80 až 120 hodín mesačne.

Požiadavky

  • Ideálne 2-4 roky skúseností s Angularom
  • Znalosť GIT (BitBucket, GitLab alebo iné). Základná znalosť CI/CD výhodou (napríklad používanie Pipelines) ale nie podmienkou.
  • Ovládanie anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť HTML, CSS, JavaScript
  • Skúsenosti s Web services a API
  • Schopnosť identifikácie a riešenia problémov v kóde
  • Samostatnosť a spoľahlivosť

Ponúkame

  • Prácu remote kdekoľvek sa nachádzaš alebo on-site v office v Banskej Bystrici (100m od námestia)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Rozsah hodín: 80 až 120 hod. mesačne.