Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Wordpress Developer

okto.digital

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Remote

Plat: 1350 — 1500 eur

Dátum pridania: 17.01.2019

Sme digitálny drímtím. Riešime weby, appky, branding, eshopy aj print. Office máme v Bystrici a robíme pre klientov doma aj vonku. Každý tu má nejaký spešl skill a keď to dáme dokopy, dejú sa parádne veci.

Náplň práce

Budeš sedieť v office v centre Banskej Bystrice alebo u seba doma a budeš dostupný online
Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj WordPress šablón a modulov na mieru pre klientov
Budeš spolupracovať s Frontend Developermi, ktorí ti všetko pripravia
Tvoja implementácia musí byť elegantná, optimálna a rýchla
Budeš navrhovať štruktúru backendu a spôsob implementácie na WordPress
Aktualizovať a sledovať živé projekty, kontrolovať a inovovať už spustené implementácie

Požiadavky

Máš aspoň 2 roky praxe
Bohaté skúsenosti s WordPressom
Rozumieš hookom, filtrom a actions
Máš schopnosť samostatne rozmýšľať
Si zodpovedný a doťahuješ veci do konca
Používaš GIT
Máš živnosť

Ponúkame

30 dní dovolenky
12 mesačnú zmluvu
Progresívne zvyšovanie mzdy každý rok
Kreatívne prostredie a mladý kolektív
Playstation 4 a vždy nejaký súper v NHL, FIFA, alebo Mortal Kombat
Nekonečno kvalitnej talianskej kávy
Teambuildingové akcie (výlety do zahraničia)