Odyzeo - UX/DEV studio

Frontend Developer Jedi / Padawan (Senior/Junior)

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.08.2020

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Poskladaní sme prevažne z developerov a dizajnérov. Sme menšie ux/dev studio (cháp od 15 do 20 makačov) ALE pracujeme pre tých najväčších klientov. Pretože máme profíkov a práca je zábavou (viac ako 80% projektov je fun). A hlavne staviame na vzdelávaní, technológiach a zdravom sedliackom rozume.

Pracujeme pre klientov O2, SPP, Tatry Mountain Resorts, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov aj pre menšie spoločnosti.

Viac o projektoch, referenciach a teame nájdeš na našom webe www.odyzeo.com.

Náplň práce

Hľadáme prioritne šikovného, ostrieľaného frontend developera, ktorý si prezerá stránky cez 'Developer Tools', prechádza sa v konzole a pozná (hľadá) najlepšie nástroje na dokončenie projektu - 'getting sh*t done'.

Okrem toho hľadáme aj padawanov/juniorov, ktorí sa majú chuť učiť majstrovstvu JEDI a začať ovládať silu kódu. Ale to znamená mať aspon 2 roky prax.

Viac pozri na: https://www.odyzeo.com/pridaj-sa-k-nam

Požiadavky

Čo správny JEDI okrem sily ovláda:

• Vieš čo je responzivita ale nielen kvôli Bootstrapu, s ktorým si už samozrejme pracoval
• JavaScript je tvoj obľúbený jazyk a nespomínaš pri jeho zmienke hneď jQuery, aj keď s ním si začínal
• Keďže si pracoval na väčších projektoch tak si použil nejaký framework ako Angular, React, Vue ale rýchlo sa naučíš nový, veď je to všetko len JavaScript
• Dizajn si vieš odkonzultovať s grafikom, sám nastrihať (Photoshop), vyexportovať a premeniť na obraz boží (1:1)
• Používaš nástroje na uľahčenie developmentu ako gulp, webpack, yarn (npm)
• Tvoj kód je čistý a čitateľný, pretože ho píšeš pre ostatných členov týmu - ESLint, CSSLint
• Vieš samostatne vytvoriť webovú aplikáciu alebo stránku od 'git init' až po 'yarn run prod' ('npm run prod')
• git
• Úlohy, ktoré dostaneš vieš odhadnúť a splniť lepšie ako boli zadané
• Dokumentácie si čítaš ako večernú beletriu
• Pracoval si v tíme a nikdy si sa neotočil svojim spolubojovníkom chrbtom, lebo vieš, že tým je len taký silný, ako je silný jeho najslabší článok
• Prepojiť tvoje dielo s backendom ti nerobí problém (šablóny, témy a basic php)
• Rád sa učíš nové technológie a inováciami z oblasti IT otravuješ kolegov a kamošov pri pive
• Odovzdávaš skúsenosti, rozvíjaš svoje schopnosti a pomáhaš navrhovať riešenia špecifických prípadov

Čím nás dostaneš do kolien

• ECMAScript 6
• Máš vlastné portfólio úspešných projektov
• Napísal si vlastný plugin, knižnicu, framework, jazyk
• O testoch nielen snívaš, ale ich aj vyžaduješ a píšeš
• Poznáš Wordpress a vyrobiť alebo upraviť tému je hračka
• Anglicky vieš aj rozprávať, nielen čítať dokumentácie a blogy
• LESS, SCSS, OCSS, BEM - ak vieš tak vieš, ak nie tak sa naučíš
• Optimalizácia kódu a rýchlosť načítania stránky sú pre teba dôležité
• Ovládaš aj serverovú časť a backend ti nie je ukradnutý (NodeJS, PHP)

Ponúkame

  • Zadarmo ovocie počas celého týždňa
  • Neobmedzený prístup k občerstveniu v chladničke/mrazničke ;)
  • 3x do roka firemný teambuilding, kedy sa pracuje mimo officu
  • nadpriemerne veľa dovolenky a home officov (ak je človek rozumný)
  • účasť na konferenciách počas rokaka

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top