Odyzeo

Projekťák / Account

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

Úroveň

Pridané13.08.2020

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Poskladaní sme prevažne z developerov a dizajnérov. Sme menšie ux/dev studio (cháp od 15 do 20 makačov) ALE pracujeme pre tých najväčších klientov. Pretože máme profíkov a práca je zábavou (viac ako 80% projektov je fun). A hlavne staviame na vzdelávaní, technológiach a zdravom sedliackom rozume.

Pracujeme pre klientov O2, SPP, Tatry Mountain Resorts, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov aj pre menšie spoločnosti.

Viac o projektoch, referenciach a teame nájdeš na našom webe www.odyzeo.com.

Náplň práce

Hľadáme šikovného, ostrieľaného projektového manažéra, ktorý by upratal prácu našich developerov a dizajnérov a zároveň bol spojivko medzi nimi a našími klientmi.

Pracoval by si na dlhodobejších aj kratkodobejších projektoch. Viac si pozri na našej stránke v referenciach a hneď vieš ktorá bije. Keď nevieš tak nechaj tak :)

A teraz vážne:
Budeš pracovať na niekoľkých menších projektoch (tvorba webových stránok a eshopov) a budeš mať na starosti jeden väčší dlhodobejší projekt. Tvojou úlohou bude vytvorenie harmonogramu, vytváranie taskov, zaradzovanie do šprintov, kontrola práce a vytváranie reportov na mesačnej báze. Dodržiavanie deadlinov a odovzdávanie/prezentácia hotových projektov u klienta. V podstate budeš pri projekte od tvorby cenovej ponuky až po odovzdanie a podpísanie akceptačného protokolu (s veľa vecami ti ale pomôžu sales a ďalší PM).

Výpomoc pri tvorbe ponuky pre nový projekt (budeme sa pýtať na tvoje odhady a určenie zdrojov vhodných na daný projekt).

Požiadavky

Ovládať procesy projektového plánovania
Mať skúsenosti aspoň 2 roky s vedením teamu (ktorý sa skladal z aspoň 5 ľudí)
Vedieť komunikovať s klientom a vedieť zachovať pokoj ;)
Vedieť odprezentovať prácu a reporty
Ideálne mať skúsenosti s programovaním
Úplna samozrejmosť je ovládať excel na profi úrovni

DÔLEŽITÉ:
Pracujeme v technológiach: PHP, Laravel, javascriptové framevorky ako VUE.js, Angular, React, tvoríme UX dizajn - mať teda prehľad o čo ide a trošku aj rozumieť technológiam. (aby si vedel robiť odhady a správne zadávať tasky programátorom).

Ponúkame

Dostaneš telefon a neobmedzený paušál
Dostaneš svoj notebook
Podieľaš sa významne na chode firmy a tvoja práca ma zmysel (žiaden korporát tu nehľadaj)

Zadarmo ovocie počas celého týždňa
Neobmedzený prístup k občerstveniu v chladničke/mrazničke ;)
3x do roka firemný teambuilding, kedy sa pracuje mimo officu
nadpriemerne veľa dovolenky a home officov (ak je človek rozumný)