Odyzeo - UX dizajn/Development/E-commerce

Backend Developer (Mid/Senior)

FormaFull-time

Plat1800 — 3000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.09.2020

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Poskladaní sme prevažne z developerov a dizajnérov. Sme menšie ux/dev studio (cháp od 15 do 20 makačov) ALE pracujeme pre tých najväčších klientov. Pretože máme profíkov a práca je zábavou (viac ako 80% projektov je fun). A hlavne staviame na vzdelávaní, technológiach a zdravom sedliackom rozume.

Pracujeme pre klientov O2, SPP, Tatry Mountain Resorts, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov aj pre menšie spoločnosti.

Viac o projektoch, referenciach a teame nájdeš na našom webe www.odyzeo.com.

Náplň práce

Long story short:
Budeš programovať v PHP s použitím Laravel, Postqre, atď.. Hrať sa a navrhovať ako by sa "to" dalo lepšie. Herné večierky nie su povinné. Kvalita výstupov senior pozície je ale veľmi vysoko.

Obšírnejšie:
Väčšinou sa stretneš s frameworkom Laravel. Ak budeš chcieť a bude ťa to baviť budeš navrhovať ako by malo vyzerať riešenie, spravíš review menej skúseným kolegom a rozumne ich pokarháš keď nebudú mať pekný kód.
Ak by si mal skúsenosti aj s Drupalom, alebo OctoberCMS tak by to bol bonus lebo máme aj klientov, čo si vymysleli, že sa im Drupal páči. Ale nie je to podmienka. Keď si sa s tým nestretol tak sa možno stretneš, ak budeš chcieť.

Naše ďalšie dlhodobé pozície nájdeš na našom webe:

Požiadavky

Čo správny 'backendista' ovláda

  • git
  • Ovládaš PHP (čítaj min. PHP 7)
  • máš aj nemáš rád Laravel
  • nastaviť nginx, apache
  • pochváliť sem tam frontend developerov
  • učiť sa a prinášať nové nápady

Ponúkame

Čo ponákame? Skúsme pragmaticky:

  • dobrá pracovná atmosféra, kancelária s obrovskou terasou v centre mesta (aj keď sme home office teraz)
  • Peniaze
  • Zadarmo ovocie počas celého týždňa
  • Neobmedzený prístup k občerstveniu v chladničke/mrazničke a káve;)
  • 3x do roka firemný teambuilding, kedy sa pracuje mimo officu (počas Covidu nie)
  • nadpriemerne veľa dovolenky (ak je človek rozumný)
  • night game time
  • spoločné raňajky aspoň raz do mesiaca