Objectify

PHP Developer

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat160 — 220 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.05.2021

Creating software since 2014. We love quality, maintainability, and functionality. We also like things to work fast.

Náplň práce

Pracuj pre nášho klienta — webdeveloperskú spoločnosť medzi kvalitnými developermi. Spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastného CMS riešenia, založeného na mikroservisoch a integračných riešeniach pre koncového zákazníka. Dôraz je kladený na efektivitu a množstvo odvedenej práce na konci dňa namiesto času stráveného v kancelárii.

Požiadavky

Technologicky môžete očakávať najnovšie verzie PHP, Nette, Symfony — ak poznáte Ruby, či Node.JS, je to výhodou. Znalosť mikroservisov a otvorenosť voči TDD je vítaná, u klienta vládne otvorená atmosféra a okrem iného tím pravidelne prispieva do open source komunity.

Ponúkame

Ak je v Bratislave 10 kvalitných developerov, my ich máme 5. Staň sa členom kvalitného tímu a pracuj na tom, čo ťa baví.