Go back Späť
Kreatívci

Senior Zapisovateľ

Obec Fekišovce

Mesto: Fekišovce

Typ: Full-time

Plat: 100 — 150 eur

Dátum pridania: 10.01.2019

Na východe Slovenska, v okrese Sobrance, vedľa obce Hnojné, je obec Fekišovce. A znovu tam zvolili za starostku Miloslavu Fedorovú, ktorá potrebuje pomoc. Ideš do toho?

Náplň práce

- Účasť na zasadnutiach zastupiteľstva
- Dokonalá práca s internetom a počítačom - nutnosť potvrdenia účasti na zasadnutí zastupiteľstva elektronicky
- Plniť sľuby
- Úzka spolupráca s Ďoďom

Požiadavky

- Vedieť štátnu slovenskú hymnu naspämať - aj druhú slohu (v rôznych tóninách)
- Písanie na počítači

Ponúkame

- Príjemné pracovné prostredie
- Priateľská atmosféra
- Mladý kolektív
- Flexibilná pracovná doba
- Ak sa nebudete vedieť niekedy rozhodnúť, pani starostka vám s tým pomôže

Mám záujem

Mám záujem