pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Developeri

NOVIS Poisťovňa

Back-end Developer

Mesto: Bratislava, Trenčín

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 2300 €

TPP

Dátum pridania: 19.07.2021

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Náplň práce

Hľadáme developera so skúsenosťami s vývojom back-endu pre distribuované viacvrstvové informačné systémy. Tvojou náplňou práce bude najmä:

  • vývoj, modelovanie, implementácia a spravovanie databáz,
  • analýza požiadaviek klienta a návrh softvérového riešenia,
  • realizácia programátorských prác vyplývajúcich z potrieb vývoja systémov,
  • spolupráca s ostatnými pracovníkmi vývojového tímu,
  • spolupráca s business užívateľmi pri návrhu systémov,
  • podľa potreby aj programovanie aplikácií v určenom programovacom jazyku.

Požiadavky

  • zručnosti s návrhom a implementáciou riešení v oblasti SW vývoja a architektúry
  • programovanie v C#
  • skúsenosti s RestAPI a integráciou informačných systémov
  • jazykové znalosti: anglicky na úrovni B2
  • výhodou – orientácia v technológiách SQL, Linux, Docker, znalosť jazyka GO
  • zodpovednosť, samostatnosť

Ponúkame

  • profesijný rast
  • atraktívne projekty v stabilnej slovenskej spoločnosti
  • komunita s kreatívnym potenciálom
  • priateľská a uvoľnená atmosféra
  • školenia a teambuildingy
  • Multisport karta