NOVIS Poisťovňa

Back-end Developer

FormaFull-time

Plat2000 — 2300 €

TypTPP

Úroveň

Pridané19.07.2021

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Náplň práce

Hľadáme developera so skúsenosťami s vývojom back-endu pre distribuované viacvrstvové informačné systémy. Tvojou náplňou práce bude najmä:

  • vývoj, modelovanie, implementácia a spravovanie databáz,
  • analýza požiadaviek klienta a návrh softvérového riešenia,
  • realizácia programátorských prác vyplývajúcich z potrieb vývoja systémov,
  • spolupráca s ostatnými pracovníkmi vývojového tímu,
  • spolupráca s business užívateľmi pri návrhu systémov,
  • podľa potreby aj programovanie aplikácií v určenom programovacom jazyku.

Požiadavky

  • zručnosti s návrhom a implementáciou riešení v oblasti SW vývoja a architektúry
  • programovanie v C#
  • skúsenosti s RestAPI a integráciou informačných systémov
  • jazykové znalosti: anglicky na úrovni B2
  • výhodou – orientácia v technológiách SQL, Linux, Docker, znalosť jazyka GO
  • zodpovednosť, samostatnosť

Ponúkame

  • profesijný rast
  • atraktívne projekty v stabilnej slovenskej spoločnosti
  • komunita s kreatívnym potenciálom
  • priateľská a uvoľnená atmosféra
  • školenia a teambuildingy
  • Multisport karta

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top