NMS Market Research

Projektový manažér pre Mystery Shopping

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané25.10.2021

Moderné kancelárie s perfektným výhľadom, kolegovia, ktorí tí vždy radi so všetkým poradia a hlavne zmysluplná práca, ktorá baví. Tak vyzerá pracovný deň v NMS Market Research.

Vznikli sme v Čechách, kde sme sa postupne stali najväčšou českou výskumnou agentúrou. Máme samostatnú pobočku v Bratislave, ale aj v Budeapešti a Bangkoku.

Viac info nájdeš aj na našom Linkedin: https://www.linkedin.com/company/31430574

Náplň práce

ČO BY BOLA TVOJA PRACOVNÁ NÁPLŇ?

  • dostaneš na starosť viaceré projekty z oblasti Mystery Shopping a tvojou úlohou bude ich kompletné zastrešenie
  • zostavíš dotazník, ktorý bude vystihovať požiadavky klienta
  • budeš tou hlavnou osobou, ktorá skoordinuje komunikáciu medzi jednotlivými oddeleniami, ktoré sa budú podieľať na projektoch
  • zaškolíš vybraných Mystery Shopperov na projekt
  • dohliadneš na terén, budeš pripravený/á riešiť rôzne neštandardy priamo s klientom
  • postaráš sa o to, aby dáta, ktoré klientovi odovzdáme, boli v tej najvyššej kvalite. Preto rátaj s tým, že v niektorých projektoch bude tvojou úlohou detailná kontrola vyplnených dotazníkov.
  • spolu s pomocou od našich analytikov vypracuješ pre klienta záverečnú správu a ak bude potrebné, rád/a výsledky odprezentuješ priamo klientovi.

Požiadavky

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

  • je dobré, ak máš približne predstavu o tom, čo je to Mystery Shopping a na čo slúži
  • orientuješ sa v oblasti zákazníckej skúsenosti alebo ti je táto oblasť minimálne blízka
  • si detailista / detailistka. V dotazníku či dátovom súbore ti neunikne žiadna chybička
  • trpezlivosť a precíznosť sprevádzajú tvoju každodennú prácu
  • dokážeš čítať a interpretovať dáta či grafy - na ich základe budeš formulovať odporúčania pre klienta
  • vieš čo máš robiť, ak ti povieme, že je najlepšie spárovať si to cez VLOOKUP.
  • vieš si zorganizovať svoj čas - oceníš to najmä v projektoch s tesným timingom alebo ak sa ri rozbehne niekoľko projektov naraz.

Ak aj nemáš žiadne skúsenosti s Mystery Shoppingom, ale spĺňaš všetky uvedené kritériá vyššie, ozvi sa nám, radi ťa spoznáme. Tvoje kvality a predpoklady pre túto prácu sú nám prednejšie ako roky praxe.

Ponúkame

Notebook
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Dovolenka naviac
Home - office
Pracovné cesty a teambuildingy v Prahe :)
Multisport kartička