nextporter

Marketing Manager

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat1000 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané02.03.2021

Sme veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import drogérie, kozmetiky a potravín. Na trhu pôsobíme úspešne už viac ako 17 rokov. Našim cieľom je dodávať zákazníkovi značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne nízke ceny, vytvárať s ním dobré a produktívne vzťahy. Rovnako je našim cieľom podporovať cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne a finančne.

Náplň práce

Chceš niečo vytvoriť a ukázať, že na to máš? Vieš vytvoriť komunikáciu tak, že zákazník bude sám chcieť, aby sa zväčšovala? Máš názor, že základom dobrých vzťahov je komunikácia a vieš nájsť to, čím sa pochváliť?
Hľadáme šikovného a kreatívneho kolegu, pre ktorého sú výzvy hnacím motorom, ktorý nám pomôže rásť, zlepší dobré meno o nás a nájde nové spôsoby, ako sa môžme prezentovať.

Možno to nebude jednoduché ale dáme Ti všetku podporu a nebudeš v tom sám :-)
Spoznaj nás na https://www.facebook.com/nextporter/ a https://www.nextporter.com/en/blog/

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Marketingový pracovník komunikuje našim zahraničným partnerom informácie podľa nastavenej marketingovej stratégie a pracuje na PR firmy.
• Zasielanie ponúk, newsletterov a informácií našim zahraničným partnerom
• Príprava grafických návrhov v spolupráci s grafikom
• Tvorba elektronických letákov
• Prezentácia firmy navonok
• Realizácia prieskumov
• Starostlivosť o sociálne siete, web stránky, tvorba video klipov, fotenie
• Tvorba blogov v spolupráci s externým dodávateľom
• Účasť na medzinárodných výstavách
• Vyhodnocovanie vyššie uvedených marketingových aktivít

Požiadavky

• túžba presadiť sa na danej pracovnej pozícií
• ochota a potreba neustále sa posúvať vpred
• kreativita a estetické cítenie
• pokročilá znalosť hromadného zasielania mailov, Google Analytics, Facebook, Instagram a iné soc. siete
• pokročilá znalosť spracovania videí, tvorba videoklipov
• akceptácia a rozvoj už existujúcej marketingovej stratégie firmy
• pozitívne myslenie

Ponúkame

• Pôsobenie v stabilnej firme s 15 ročnou históriou
• Priama podpora vedenia a taktiež aj kolegov
• Neustály odborný a osobnostný rozvoj a vzdelávanie
• Kurzy biznis angličtiny
• Školenia
• Teambuildingy a firemné akcie
• Firemný mobil a notebook
• Neobmedzený príjem a istá budúcnosť pri dosahovaní očakávaných výsledkov