NEXTLENS Slovakia

Java Developer

MestoTrnava

FormaFull-time

Platod 2400 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.11.2021

Sme švajčiarska holdingová spoločnosť NEXTLENS, ktorá sa zameriava na prinášanie inovatívnych optických komponentov do mobilných telefónov. Naše tekuté šošovky umožňujú mobilným telefónom bezkonkurenčné zväčšenie s ultra rýchlym makro zaostrením. Vďaka odhodlanosti a inovácii naša spoločnosť NEXTLENS pokračuje v definovaní budúcnosti optiky. Čo si vyvinieme to si aj vyrobíme. Prichádzame na Slovenko a ponúkame zamestnanie v oblasti výskumu a vývoja, výroby, IT, projektového manažmentu, inžinieringu, administratívy, HR aj Účtovníctva. Viac informácií nájdete aj na našom webe: www.nextlens.com

Náplň práce

Naše produkty a riešenia sú v oblastiach ako napríklad Lidar, AR / VR, Face Recognition, Machine Vision, Mobilné telefóny a pod.

Náš tím vývojárov sa rozrastá a hľadáme senior developera, ktorý nás podporí pri úlohách ako napríklad:
• Zhromažďovanie, analýza a preskúmanie funkčných a technických požiadaviek
• Technické povinnosti pri celkovom vývoji systémov
• Vývoj softvéru
• Účasť na návrhu špecifikácií a návrhov technických špecifikácií

Požiadavky

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mohol mať skúsenosti v nasledujúcich oblastiach: Maven, Java EE (8+), Hibernate, Spring Boot, Kafka, SQL (PostgreSQL, BigQuery), NoSQL (MongoDB), Javascript (React)
• Skúsenosti s data processing výhodou
• Dobré analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy
• Schopnosť pracovať v tíme aj individuálne na rôznych projektoch
• Dobrá znalosť anglického jazyka

Ponúkame

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti v kreatívnom tíme s vývojom vlastných výrobkov, čo si vyvinieme to si vyrobíme, takže možnosť rýchlo vidieť výsledky vlastnej práce bez zbytočného administratívneho zaťaženia a dlhého schvaľovacieho procesu.