Nexteria

CONTENT & MARKETING MANAGER (Night of Chances)

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané26.07.2021

Pomáhame aktívnym mladým ľuďom na Slovensku rásť. Podporujeme ich a prepájame s inšpiratívnymi ľuďmi a s praxou v top firmách. Meníme budúcnosť Slovenska.

Náplň práce

CONTENT & MARKETING manažér/ka 📜🤠 wanted!

Poď robiť svoj dream job do programu Night of Chances v rámci neziskovky Nexteria. Už viac ako dekádu sme synonymom najväčších off & online študentských kariérnych podujatí na Slovensku aj v Česku s dôrazom na etiku podnikania a férovosť zamestnávateľov. Boli sme prví a doteraz sme jediní, kto začal už na začiatku pandémie organizovať veľké kariérne eventy aj 🔛line. Máme ich za sebou celkovo 24 s 26 firemnými partnermi. Keď to situácia opäť umožní, vrátime sa zase aj do offlinu. Online DNA nám už však ostane.

Reálne meníme 🇸🇰 Slovensko a pomáhame vytvoriť tie najlepšie príležitosti pre novú generáciu líderiek a lídrov. Pomôž nám vymýšľať a organizovať špičkové kariérne online aj offline podujatia pre študentov, absolventov a young pros!

Koho hľadáme?

  • Senior či medior marketér/ka (ideálne z agentúry),
  • niekto, kto chce byť pánom/paňou svojho času,
  • niekto, kto si samostatne poradí s vlastným rozpočtom,
  • tá/ten, kto ľúbi nezávislosť a zvláda zodpovednosť,
  • ten/tá, kto vie doviesť veci z bodu A do bodu B,
  • osobnosť, ktorá ocení (aj rodinný) life-work balance,
  • týpek/týpkyňa, čo ľúbi akciu humor a absenciu formalít.

Prečo obsadzujeme túto pozíciu?

Posledného markeťáka/contenťáka nám uniesli do Prezidentského paláca, lebo od nás sa ide už len vyššie alebo najvyššie. :-)

Požiadavky

Čo od teba očakávame?

MARKETING

  • Marketingové kampane na FB/IG,
  • vymýšľanie ľubovoľných aktivít v rámci rozpočtu,
  • správa našich sociálnych profilov,
  • zadávanie tvorby grafických assetov,
  • mediálne a komunitné partnerstvá,
  • analýza štatistík a promo stratégií,
  • komunikácia s (firemnými) partnermi,
  • reporting pre nich aj pre tím.

CONTENT

  • obsahová príprava online/offline eventov,
  • komunikácia s hosťami a moderátormi,
  • obsahová réžia v spolupráci s profi streaming tímom,
  • štruktúra contentu na webe a jeho správa,
  • občasné mailingové kampane a práca s databázou,
  • návrhy contentu podľa vôle, potreby a požiadaviek,
  • správny a suverénny pravopis,
  • občasné jednoduché layout tasky,
  • spolu-realizácia spoločných Nexteria iniciatív.

Na prvý pohľad toho vyzerá veľa, v skutočnosti však ide len o viaceré uhly pohľadu na jeden a ten istý projekt, ktorý má svoj jasne vymedzený čas a priestor a je plne kompatibilný s vlastným plnohodnotným životom, záujmami, vášňami, hobbies či rodinou.

Čo ešte oceníme?

  • Kreativitu a proaktivitu,
  • angličtinu slovom aj písmom,
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • zmysel aj pre out-of-the-box riešenia,
  • optimizmus so zmyslom pre príležitostný cynizmus,
  • vášeň pre projekt, ktorý dáva zmysel,
  • zmysel pre tímovú prácu,
  • prácu s part-time-istami a dobrovoľníkmi,
  • chuť sa učiť nové veci aj sledovať nové trendy,
  • schopnosť komunikovať s mladými ľuďmi,
  • ochotu budovať vzťahy s partnermi a komunitou.

Ponúkame

Čo ti na oplátku ponúkame my?

  • Zmysluplnú prácu, ktorá ťa bude napĺňať,
  • absolútnu slobodu promo stratégie aj taktiky,
  • full-time job, ktorý ti v pohode zaplatí účty,
  • totálna flexibilita práce = širšiu slobodu nenájdeš,
  • part-time kolegyňu/kolegu, ktorá/ý ti bude pomáhať,
  • voľné leto (podujatia sa riadia akademickým rokom),
  • home aj hard office podľa potreby či rodinnej situácie,
  • office v neziskovom hube v centre Bratislavy,
  • skvelé šéfstvo, ktoré ťa naozaj počúva,
  • prácu v jednej z najúspešnejších neziskoviek,
  • pravidelné teambuildingy, off-sites + kurzy zadarmo,
  • porady na terase a dostupnosť tých naj gastro podnikov pešo,
  • možnosť učiť sa od top ľudí z rôznych oborov,
  • realizáciu vlastných nápadov, do ktorých ti nebudeme kecať,
  • bláznivý kolektív, ktorý ťa však vždy podrží.

Aké sú základné parametre ponuky?

  • Odmena: 1500-2000 € (podľa seniority)
  • Miesto: Bratislava (Štúrova 3) + home office (kedykoľvek)
  • Nástup: flexi (ideálne od aug/sept 2021)

Tak čo, chceš s nami meniť Slovensko?

  • Uploadni CV sem: bit.ly/nocdreamjob.
  • Deadline je do 12. augusta 2021.
  • Otázky? Napíš na [email protected].

Už teraz sa tešíme na tvoj feedback a ty sa potom teš na ten náš!

Tvoj kolektív & drím-tím Night of Chances