Go back Späť
Dizajnéri

Senior UI Web Designer

News and Media Holding

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 2200 eur

Dátum pridania: 09.09.2019

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného webového dizajnéra. Takého, ktorý dokáže nielen vizuálne ohúriť čitateľov našich stránok, ale zároveň skĺbiť vizuálny zážitok s tým užívateľským. Sme otvorení odvážnym ideám, kreativite a novým UI trendom. Nebojíme sa byť prelomoví a chceme experimentovať. Máme skvelý developerský tím, ktorý dokáže zrealizovať všetky dobré nápady. Aj tie uletené - ak nás presvedčíš, že majú potenciál.

Nebudeš robiť žiadne béčkové webstránky pre malé e-shopy alebo online letáky do obchodných reťazcov. Tvoju prácu budú denne vídať státisíce Slovákov. V našom portfóliu totiž máme viac ako 20 online produktov z rôznych segmentov (spravodajstvo, šport, ženy, hobby, ekonomika), ktoré postupne redizajnujeme a neustále vylepšujeme. Radi ti dáme priestor na sebarealizáciu a rozhodne u nás nespadneš do stereotypu. Ak si trúfaš, nebojíš sa makať a chceš za sebou nechať kvalitnú prácu, pošli nám svoj životopis.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI
• redizajn existujúcich obsahových webov
• vizuálna hierarchia a vizuálne myslenie pri tvorbe produktu
• vytvárať a určovať UI štandardy pre jednotlivé online produkty
• desktop a mobilný dizajn
• podieľanie sa na návrhu a realizácii dizajnu spolu s produktovým manažérom
• tvorba dizajn manuálu/UI kitu pre dizajnovaný produkt

Ktoré produkty môžeš redizajnovať?
Trend, Plus 7 dní, Plus JEDEN DEŇ, Emma, GEO, Autobild, Eva.sk, Život, Nový Čas pre Ženy a mnohé ďalšie z nášho bohatého portfólia: https://www.newsandmedia.sk/produkty/

Požiadavky

Porozumenie užívateľského správania sa na webe, skúsenosti s digitálnymi technológiami a s tvorbou obsahových webov, prehľad v najnovších UI trendoch, samostatnosť, proaktívny prístup k práci a zmysel pre humor :). Vítané sú skúsenosti s projektovým riadením, wireframingom a prototypingom. Znalosti nástrojov ako JIRA, Confluence, Zeplin, Invision, Sketch, Photoshop, Illustrator, CSS, HTML sú veľkou výhodou.

Ponúkame

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom tíme, ktorý je vedený špičkovým odborníkom na online dizajn. Ak nás presvedčíš o svojich kvalitách, veľmi radi odmeníme tvoju snahu a „drive“ možnosťou zúčastňovať sa na najvychytenejších dizajnérskych konferenciách.

FIREMNÉ AKCIE
Najobľúbenejšie sú teambuildingy, ktoré si organizuje každé oddelenie, športové dni a dni zdravia.

LÍSTKY DO KINA, DIVADLA ...
Vďaka naším partnerstvám máme voľné vstupy na zaujímavé podujatia.

VZDELÁVANIE
Jedným z našich cieľom je mať tých najlepších z najlepších, preto podporujeme kurzy a školenia. Alebo sa chceš zlepšiť v angličtine? Počas pracovnej doby prebiehajú jazykové kurzy.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia alebo sa zrelaxujú priamo počas pracovnej doby na masáži s fyzioterapeutom. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. Ovocné utorky a štvrtky, kedy sú v kuchynkách misy plné ovocia. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Mám záujem

News and Media Holding má aktuálne 3 pracovné ponuky

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje ďalšia ponuka. Zobraziť