+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

DevOps architect / engineer

News and Media Holding

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 4000 €

Dátum pridania: 04.10.2019

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk a množstvo ďalších.

Náplň práce

Hoci sme najväčší mediálny dom na Slovensku, čo môže evokovať „korporátnosť“, na našom oddelení to rozhodne neplatí. Máme veľmi flexibilný prístup a s vývojom sa hýbeme dynamicky – bez akejkoľvek byrokracie. K dispozícii máme vyskillovaný tím developerov s vysokou kvalitou kódu. Fungujeme štandardnými dev. procesmi (CI, CD, gitflow, Kanban) a pracujeme s najnovšími technológiami (PHP, Symfony 4, JAVA 11, Ansible, AWS, Docker, MongoDB, MySql). Interne sme vyvinuli vlastné CMS, ktoré spĺňa najvyššie trhové štandardy, a ktorým spravujeme celé naše digitálne portfólio.

Náplň práce:
• Implementácia a údržba implementačných skriptov pre aplikácie PHP a JAVA
• Implementácia a údržba dokovacích súborov
• Podpora vývojového tímu
• Správa analytickej platformy bežiacej na AWS
• Správa Content management system bežiaceho na hybridnej architektúre

Požiadavky

• Skúsenosť s Ansible, Docker, AWS, Linux, Bash, CentOS, KVM, Nginx, Varnish, SQL / NoSQL
• Predchádzajúca skúsenosť so System Administrator
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Predchádzajúca skúsenosť na pozícii DevOps architect/engineer

Ponúkame

Ponúkame ti perspektívnu a stabilnú prácu v najväčšom mediálnom dome na Slovensku, odborný rast, možnosť sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie v modernej budove a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:
• Príspevok na nadštandardnú ročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare
• Multi Sport karta s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%
• Masáže na pracovisku
• Ovocné dni
• Káva a čaje na pracovisku
• Jazykové vzdelávanie na pracovisku plne hradené zamestnávateľom
• Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
• Vstupenky na vybrané filmové a divadelné predstavenia
• Predplatné všetkých titulov so zľavou do 50%
• Knižnice s časopismi v oddychových zónach
• Zľavy u obchodných partnerov
• Firemný mobil aj na súkromné účely
• Teambuildingy

News and Media Holding má aktuálne 2 pracovné ponuky