News and Media Holding

Web Designer 💻

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.04.2021

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Náplň práce

Do najväčšieho mediálneho domu na Slovensku hľadáme seniorného dizajnéra, ktorý dokáže pri tvorbe dizajnu skĺbiť:

  • vizuálnu atraktivitu
  • funkčnosť (UX)
  • technickú realizovateľnosť

V praxi to znamená, že navrhnutý grafický vizuál by mal byť atraktívny/pútavý, funkčný = položený na základoch užívateľských potrieb/správania sa, a zároveň aj technicky realizovateľný.

Ideálny kandidát má skúsenosti s dizajnovaním webov alebo CMS, nie je mu cudzie UX a chápe technickú náročnosť realizácie niektorých riešení, resp. je mu blízke HTML, CSS a programovanie webov. Zároveň by mal mať zmysel pre poriadok a detail. Mal by byť tímový hráč, ktorý si vie naplánovať pracovný čas a samostatne plniť úlohy. Obháji si a odprezentuje svoje grafické návrhy a myšlienky a zároveň vie rešpektovať aj návrhy druhých.

Náplň práce:
Aktuálne sme vo fáze redizajnu interne vyvinutého CMS systému, v ktorom spravujeme celé digitálne portfólio NMH (ako napríklad Arc publishing, Wordpress, Ghost etc.) So systémom denne pracuje viac ako 200 užívateľov, pričom je našou ambíciou poskytovať tento systém ďalším publisherským domom v Európe. Kandidát by sa teda v najbližších mesiacoch podieľal primárne na tomto projekte.

Po jeho dokončení je naším hlavným cieľom druhej polovice roka 2021 nový inovatívny prístup k mobilným verziám našich stránok. Primárne Plus 7 dní, Plus JEDEN DEŇ, Šport24, Čas pre ženy a Trend. Mesačne tieto weby navštívi viac ako 2 milióny užívateľov.

Aktuálne, počas pandemickej situácie, pracujeme z domu. Po uvoľnení opatrení/návrate do normálu plánujeme ponechať zmiešaný/hybridný systém práce – t.j. office skĺbený s home office.

Požiadavky

Sketch - pokročilý
Adobe XD - pokročilý
Figma - pokročilý
CSS - základy
HTML - základy
Zeplin - základy
Prototyping - základy

Nie je potrebné ovládať všetky dizajnové nástroje. Rozhodnutie, v čom pracovať, nechávame na kandidáta. Určite by to nemali byť iné nástroje ako Sketch, Figma a Adobe XD. Momentálne je totiž 80% nášho portfólia vytvorených v Sketch-i, zvyšok v Adobe XD.

Určite vítame skúsenosti s digitálnymi technológiami, samostatnosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci a zmysel pre humor :).

Ponúkame

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie a profesionálny rozvoj. Napriek tomu, že sme korporácia, nemáme klasický korporátny/byrokratický workflow. Ponúkame prácu v priateľskom prostredí mladého kolektívu, kde každému záleží na výsledkoch svojej práce a kde je cieľom nás všetkých dosahovať čo najlepšie výsledky.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)