News and Media Holding

Art & Video Designer

FormaFull-time

Platod 1550 €

Úroveň

Pridané18.03.2021

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Náplň práce

Máš rád digitálne kresby?

Páčia sa Ti obrazy v pohybe?

Si v kontraste s ostatnými grafikmi a Tvoje rozlíšenie od nich spočíva v sýtosti Tvojich schopností?

Daj svojmu pracovnému životu farbu a rozjasni rady najväčšieho vydavateľstva na Slovensku, News & Media Holding.

Čo Ťa u nás čaká:
• zabezpečovanie dizajnérskych prác súvisiacich s navrhovaním kreatívnych riešení pre printové a online tituly vydavateľstva
• navrhovanie kreatívnych konceptov a grafické spracovanie textového a obrazového materiálu (zalomenie) v zmysle zadaní brand manažérov – print, online, sociálne siete
• vytváranie modifikácie jednotlivých vizuálov pre marketingové účely v rôznych printových a online verziách
• vytváranie grafických layoutov na sociálnych sieťach (FB, IG)
• navrhovanie a realizovanie jednoduchých promo videií (listovačky, jednoduchá 3D tvorba/animácia) na online, do TV
• vykonávanie grafických prác súvisiacich s čiastočnými aj komplexnými zmenami layoutu titulov vydavateľstva

a pritom:
• ovládaš korektorské značky a po jazykových redaktoroch vykonávaš vyznačené zmeny v textoch zalomených strán
• archivuješ zalomené dokumenty
• jednáš v súlade s celkovou stratégiou spoločnosti
• svoje aktivity prispôsobuješ celkovému vývoju na trhu

Požiadavky

• minimálne trojročná skúsenosť v oblasti grafického dizajnu
• Kreativita
• Inovatívne myslenie
• Precíznosť
• Spoľahlivosť
• Samostatnosť
• Odolnosť voči stresu
• Ochota učiť sa
• Tímovosť
• Flexibilita
• Zručnosť

Ponúkame

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj a prácu v priateľskom tíme.

PODPORUJEME
Akcie ako napríklad Do práce na bicykli či Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil a notebook aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosťou.