News and Media Holding

Commercial product manager

FormaFull-time

Platod 2000 €

Úroveň

Pridané11.02.2020

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Náplň práce

Ponúkame ti možnosť sebarealizácie na zaujímavých projektoch, prácu v priateľskom prostredí profesionálov, ktorí sú inhouse a denne s nimi komunikuješ. Prinášané nápady navrhuješ priamo vedeniu. Ak sú dobré, vieme ich aj rýchlo realizovať (áno, aj napriek tomu, že sme korporácia :) ). V tíme máme výborných backend a frontend developerov, s ktorými dokážeme realizovať ambiciózne plány. Interne sme si vyvinuli vlastný publisherský ekosystém v microservisnej architektúre. Používame najmodernejšie technológie (najnovšie PHP/symfony, AWS infra), rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch.

Dokážeš pochopiť online čitateľa ako zákazníka? Tak si presne ten, koho hľadáme do nášho digitálneho tímu na pozíciu Commercial product manager. Prostredníctvom zistení z analýz budeš navrhovať zlepšenia na zvyšovanie príjmov z našich digitálnych produktov a zastrešovať nové inovatívne projekty. Tvojou úlohou bude dodržiavať vyváženie medzi bannerovou reklamou, obsahom a užívateľským zážitkom. Čaká ťa úzka spolupráca s našim data science oddelením, developermi a s kolegami z obchodného oddelenia. Ak ťa táto ponuka zaujala, radi ti povieme viac na osobnom stretnutí.

Čo bude tvojou úlohou:
• Projektové riadenie komerčných digitálnych projektov/riešení v našom portfóliu
• Dohliadať nad celým procesom realizácie týchto riešení naprieč všetkými ich fázami – od úvodného prieskumu, vypracovania ROI, implementáciu až po spustenie do produkcie
• Maximalizovať príjmy z displayovej reklamy a z našich webových produktov určených pre natívnu reklamu
• Prinášať a identifikovať nové obchodné príležitosti v online priestore

Požiadavky

Aké zručnosti určite oceníme:
• Google Ad Manger/DFP (základy)
• Programmatic advertising, Google AdX, Rubicon (základy)
• Základná znalosť JavaScript, CSS, HTML výhodou
• projektové riadenie (komunikácia s frontend a backend developermi, ich koordinácia, zadávanie úloh do JIRA)
• Skúsenosti s JIRA, prípadne iným toolom tohto typu
• Google analytics (základy)
• Pochopenie našich online produktov

Ponúkame

FIREMNÉ AKCIE
Najobľúbenejšie sú teambuildingy, ktoré si organizuje každé oddelenie, športové dni a dni zdravia.

LÍSTKY DO KINA, DIVADLA ...
Vďaka naším partnerstvám máme voľné vstupy na zaujímavé podujatia.

VZDELÁVANIE
Jedným z našich cieľom je mať tých najlepších z najlepších, preto podporujeme kurzy a školenia. Alebo sa chceš zlepšiť v angličtine? Počas pracovnej doby prebiehajú jazykové kurzy.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia alebo sa zrelaxujú priamo počas pracovnej doby na masáži s fyzioterapeutom. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. Ovocné utorky a štvrtky, kedy sú v kuchynkách misy plné ovocia. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)