News and Media Holding s.r.o.

Digital project manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané30.12.2019

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Náplň práce

Ponúkame ti možnosť sebarealizácie na zaujímavom domovskom projekte, prácu v priateľskom prostredí profesionálov, ktorí sú inhouse a denne s nimi komunikuješ. Prinášané nápady navrhuješ priamo vedeniu. Ak sú dobré, vieme ich aj rýchlo realizovať (áno, aj napriek tomu, že sme korporácia :) ). V tíme máme výborných developerov, s ktorými dokážeme realizovať ambiciózne plány. Interne sme si vyvinuli vlastný publisherský ekosystém v microservisnej architektúre. Používame najmodernejšie technológie (najnovšie PHP/symfony, AWS infra), rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch.

Máme viac ako 2 milióny čitateľov mesačne, najviac obsahových webov na Slovensku. Do digitálneho tímu hľadáme posilu na pozíciu produktovo-projektového manažéra s technickým zameraním. Využi túto príležitosť a podieľaj sa spolu s nami na zlepšovaní takých silných značiek ako napríklad Trend, Plus 7 dní, či Plus JEDEN DEŇ. Ovplyvni svojou prácou weby, ktoré denne navštevujú tvoji kamoši a rodina. Zahoď predsudky, že sme korporácia. Sme veľmi flexibilní a s vývojom sa hýbeme dynamicky. Vďaka tomu si budeš môcť overiť výsledky tvojich nápadov v praxi veľmi rýchlo.

Čo bude tvojou úlohou:
• Projektovo riadiť implementáciu moderných digitálnych riešení pre weby v našom portfóliu
• Dohliadať nad celým procesom implementácie týchto riešení naprieč všetkými ich fázami – od úvodného prieskumu, vypracovania ROI, realizáciu až po spustenie do produkcie
• Úzko spolupracovať s tímom dizajnérov a developerov
• Dohliadať na dodržiavanie stanovených termínov – tak aby bol projekt zrealizovaný vo vopred dohodnutom termíne
• Zlepšovať už existujúce moduly s cieľom maximalizovať/optimalizovať ich výkonnosť
• Pripravovať wireframy a UML diagramy
• Tvoriť technické zadania pre frontend alebo backend developerov

Ak ťa naša ponuka zaujala, radi ti povieme viac na osobnom stretnutí.

Požiadavky

Aké zručnosti určite oceníme:
• Programátorské znalosti (JavaScript, CSS, HTML)
• Projektové riadenie a pochopenie produktov a našich zákazníkov (čitateľov)
• Znalosť Google analytics
• Skúsenosti s JIRA, prípadne iným toolom tohto typu

Ponúkame

FIREMNÉ AKCIE
Najobľúbenejšie sú teambuildingy, ktoré si organizuje každé oddelenie, športové dni a dni zdravia.

LÍSTKY DO KINA, DIVADLA ...
Vďaka naším partnerstvám máme voľné vstupy na zaujímavé podujatia.

VZDELÁVANIE
Jedným z našich cieľom je mať tých najlepších z najlepších, preto podporujeme kurzy a školenia. Alebo sa chceš zlepšiť v angličtine? Počas pracovnej doby prebiehajú jazykové kurzy.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia alebo sa zrelaxujú priamo počas pracovnej doby na masáži s fyzioterapeutom. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. Ovocné utorky a štvrtky, kedy sú v kuchynkách misy plné ovocia. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top