NERUDA PRODUCTION

Strihač

FormaFull-time

Plat900 — 2000 €

Úroveň

Pridané03.03.2021

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

Do teamu OKTAGON Family hľadáme posilu a parťáka pre náš team strihačov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • zhromažďovanie surových záberov a zvukových stôp zo záznamových médií filmových kamier
  • strihová príprava pre tvorbu audiovizuálnych diel/príspevkov v požadovanej kvalite
  • tvorba audiovizuálnej kompozície diela s ohľadom na zámery režiséra/dramaturga
  • dodržiavanie technických parametrov obrazového a zvukového signálu
  • archivácia zostrihového materiálu
  • spolupráca s režisérom, zvukárom a produkčným tímom

Požiadavky

Prax na danej pozícii 3 roky.
Uvítaná znalosť programov - davinci resolve / adobe after effects.
Práca prebieha striedavo v našich kanceláriách ale aj formou home office.
Práca na živnosť alebo firmu.

Ponúkame

Budeš stáť za zrodom nových a úžasných projektov OKTAGON-u.
Tvoja práca bude videná státisícmi ľudí.
Do práce chodíme lebo nás to baví takže žiadne pípanie času pri vstupe ťa u nás nečaká.
Účasť na turnajoch je samozrejmosťou :)