NERUDA PRODUCTION

Sales Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané03.03.2021

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

  • Budovanie vzťahov, starostlivosť a pravidelná komunikácia s existujúcimi klientmi
  • Vyhľadávanie a komunikácia nových klientov
  • Cenová tvorba na mieru šitých ponúk
  • Príprava prezentácii
  • Príprava a exekutíva doplnkového programu pre partnerov
  • Sledovanie aktuálnych trendov
  • Pravidelný reporting a analýza trhu

Požiadavky

Preukázateľné skúsenosti min. 3 roky praxe v oblasti sales a partnershipu
Samostatnosť, dobrý time management, proklientská orientácia, výborné komunikačné zručnosti, tímový duch
Znalosť biznis prostredia v športovej oblasti výhodou

Práca na živnosť alebo s.r.o.

Ponúkame

Budeš stáť za zrodom nových projektov OKTAGON-u.
Do práce chodíme lebo nás to baví takže žiadne pípanie času pri vstupe ťa u nás nečaká.
Variabilná zložka odmeny za uzavretú spoluprácu s novým partnerom.
Účasť na turnajoch je samozrejmosťou :)