NERUDA PRODUCTION

Marketingový stratég

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané03.03.2021

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

Do OKTAGON Family hľadáme novú posilu v podobe skúseného marketingového stratéga.

Očakávame od teba:

  • Zodpovednosť za marketingovú stratégiu OKTAGON-u
  • Príprava time planov kampaní
  • Výber správnych media kanálov
  • Budovanie povedomia a image spoločnosti v súlade so stratégiou
  • Príprava plánu na dosiahnutie marketingových a predajných cieľov
  • Plánovanie a realizácia reklamných, PR aktivít a kampaní (online, outdoor kampane, rádio spoty) na domácom i zahraničnom trhu
  • Znalosť anglického jazyka min. úroveň B2
  • Promo eventy na zvýšenie interakcie s fanúšikmi
  • Stanovenie krátkodobých a dlhodobých marketingových cieľov
  • Zodpovednosť za prezentáciu značky OKTAGON smerom k fanúšikom, divákom a verejnosti
  • Analýza a vyhodnocovanie marketingových kampaní
  • Spolupráca s kreatívnym tímom na príprave turnajovej komunikácie s čo najväčším impaktom

Požiadavky

Preukázateľné skúsenosti min. 4 roky praxe v oblasti marketingu
Základy digital marketingu, marketingové stratégie
Out of the box thinking, kreativita, flexibilita, odolnosť voči stresu, samostatnosť, tímový duch

Práca na živnosť alebo s.r.o.

Ponúkame

Budeš stáť za zrodom nových projektov OKTAGON-u.
Dáme ti dostatočne voľné ruky v kreovaní tvojej vízie.
Do práce chodíme lebo nás to baví takže žiadne pípanie času pri vstupe ťa u nás nečaká.
Účasť na turnajoch je samozrejmosťou :)