NER System

Head of sales (SaaS/B2B)

FormaFull-time

Plat1700 — 4500 €

Úroveň

Pridané10.05.2021

Náš software pre riadenie výroby a komunikáciu pomáha výrobným spoločnostiam rásť. Pôvodne sme ho vyvinuli pre interné účely našej sesterskej výrobnej firmy. Rýchlo sme si ale uvedomili jeho potenciál a chceme zabojovať o svoje miesto na globálnom trhu.
Z toho dôvodu rozširujeme náš pracovný tím a hľadáme kolegu do novo vzniknutého obchodného oddelenia, ktorého úlohou bude toto oddelenie vybudovať.

Náplň práce

  • Hľadanie nových obchodných príležitostí
  • Oslovovanie klientov a následné mítingy
  • Zbieranie potrieb klientov, návrhy toho, ako náš software pomôže ich biznisu a zaisťovanie spätnej väzby pre naše produktové a vývojové tímy
  • Aktívna účasť pri implementácii systémov u klientov
  • Postupné vytváranie o formovanie obchodného oddelenia
  • Aktívna účasť na tvorbe predajných postupov
  • Mentoring a motivácia tímu

Požiadavky

  • Máš 1-2 roky praxe s komunikáciou s klientami (Sales, Business Development, Project Manager...)
  • Máš rád/a ludí - na zákazníkoch nám záleží a budujeme si s nimi dlhodobé vzťahy
  • Obchod ťa proste baví
  • Máš dobré komunikačné, vyjednávacie a argumentačné schopnosti
  • Máš dobré nápady a vieš pracovať samostatne

Ponúkame

  • Príležitosť predávať produkt, ktorý pomáha výrobným spoločnostiam rásť
  • Veľa nástrojov a postupov, ktoré ti uľahčia obchod
  • Otvorenú a priateľskú firemnú kultúru založenú na vzájomnej dôvere
  • Tímbildingy a firemné akcie
  • Motivujúce finančné ohodnotenie (fix + bonusy)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top