+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Non-Tech

Senior Head of Office

Neopublic

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Sme komunikačná agentúra, ktorá poskytuje služby v oblasti public relations na slovenskom a českom trhu.

Neopublic založil v roku 2000 Štefan Vadocz. Jeho víziou bolo poskytovať inovatívne komunikačné služby a pomáhať klientom riešiť ich komplexné obchodné problémy. V roku 2004 sme sa stali súčasťou globálnej siete Porter Novelli. Od začiatku sme sa profilovali ako fullservisová agentúra s cieľom poskytovať služby s vysokou pridanou hodnotou. Momentálne pracuje v Prahe a Bratislave tím 30 komunikačných profesionálov. Medzi našich klientov patria obľúbené svetové značky, ale aj malí klienti či nádejné start-upy.

Baví nás naša práca a chceme pomáhať klientom efektívne komunikovať. Za 18 rokov sme získali niekoľko významných ocenení, medzi najprestížnejšie patria určite ceny Golden Sabre Awards a na Slovensku Prokop či Česká cena za PR.

Naši ľudia majú vášeň pre komunikáciu a vedia si vyhrnúť rukávy. Sme smart. V Neopublicu pracujeme tímovo. Naša práca je častokrát last-minute a v pohybe, preto oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci. Túžba plniť výzvy, nebáť sa robiť chyby a vstupovať do neznámeho prostredia je v súlade s našimi štandardami a silnými pracovnými návykmi. Snažíme sa pracovať transparentne, otvorene a v súlade s etickými štandardami PR.

Náplň práce

Budeš sa starať o chod firmy pre cca 15 ľudí
Fakturácia na klientov (Účto a mzdy máme externe)
Posielanie platieb
HR veci (platy, odmeny, evidencia hodín, benefity, komunikácia s ľuďmi
Evidencia a kontrolling dokladov a zmlúv
Firemné teambuildingy a eventy
Finančný manažment (máme vlastný IT systém)
Podpora pre vedenie firmy (podklady, zmluvy, cashflow)
Manažment nákladov a efektivity
Ak ti zostane čas a chuť, môžeš pomáhať kolegom s PR, eventami a kampani (prilepšíš si k platu)

Požiadavky

Zodpovedná, starostlivá, diskrétna, lojálna osoba, ktorá sa stará o office
Proaktívny prístup (zlepšovanie chodu office, procesov)
Finančne zdatný a skúsený človek (DPH, podklady pre účto a mzdové firmy)
Mierna až pokročilá znalosť finančných a daňových zákonov
Práca s excelom, internet banking
Ideálne skúseností z komunikačného biznisu (PR, reklama, eventy, marketing)

Ponúkame

Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu v skoro rodinnej firme
Kvartálne odmeny
13 a 14 plat po dosiahnutí KPIs
4x Home Office do mesiaca
Školenia a konferencie
Osobnostný rozvoj podľa potreby
Pravidelné Coffee talky vo firme
Obedy vo firme

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 8 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka