Neopublic

Data / Digital / Media Analyst

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.01.2020

Komunikačná agentúra NEOPUBLIC poskytuje služby v najmä oblasti public relations a digitálnej komunikácie na slovenskom a českom trhu. Momentálne v NEOPUBLIC pracuje v Prahe a Bratislave tím 30 komunikačných profesionálov. Medzi našich klientov patria obľúbené svetové́ značky, ale aj malí klienti či nádejné start-upy (pozri www.neopublic.sk).

NEOPUBLIC patrí na lokálnych trhoch (SK a CZ) k trend setterom vo svojej oblasti. V dôsledku neustáleho prispôsobovania sa moderným trendom, zabezpečujeme pre našich klientov aj zamestnancov kontinuálne vzdelávanie v rôznych oblastiach, akými sú krízová komunikácia, storry-telling, prezentačné zručnosti, alebo aktuálne aj využitie AI pre komunikáciu, či PR. Umožňujeme tak klientom, ale aj našim kolegom plne sa adaptovať na dnešnú dynamickú dobu.

Správnym kandidátom ponúkame príležitosť plne sa realizovať jednej z najúspešnejších lokálnych spoločností, ktorá rastie aj na medzinárodnej úrovni.

Naša jedinečnosť spočíva v tom, že aj keď nie sme imúnni voči vplyvu digitálnych technológii, či umelej inteligenecii, je u nás na prvom mieste človek, vzájomná dôvera, rešpekt a zdravé medziľudské vzťahy – ľudská dynamika. Vybudovať zdravé a fukčné prostredie si vyžaduje čas. Hľadáme do reamu teamu ľudí, ktorí majú vytrvalosť a odhodlanie na dlhodobú spoluprácu.

Náplň práce

  • Práca s dátami / analytické myslenie
  • Media monitoring
  • Social Media monitoring
  • Grafy (Adobe products skills výhodou)
  • SEO / Analýza kľúčových slov / PPC
  • Google Analytics
  • Google Adwords
  • Mailchimp

Požiadavky

Hľadáme hĺbavého človeka so schopnosťou pracovať s dátami, ktorý má minimálne 3 ročné skúsenosti. Výhodou je analytické myslenie a samostatnosť. Hľadáme vášeň pre rast a schopnosť vyhrnúť si rukávy. Chceme smart človeka. V Neopublicu pracujeme tímovo. Naša práca je častokrát last-minute a v pohybe, preto oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci.

Ponúkame

  • K fixnému platu ponúkame variabilný plat
  • Kvartálne odmeny
  • 13 a 14 plat po dosiahnutí KPIs
  • 4x Home Office do mesiaca
  • Školenia a konferencie
  • Osobnostný rozvoj podľa potreby
  • Pravidelné Coffee talky vo firme
  • Obedy vo firme

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top