pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

Neopublic

Senior Account Manager

Mesto:  Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 €

Dátum pridania: 27.01.2021

Sme komunikačná agentúra Neopublic, ktorá poskytuje služby v oblasti public relations na slovenskom a českom trhu. V Prahe a Bratislave máme tím 30 komunikačných profesionálov. Medzi našich klientov patria obľúbené svetové značky, domáci lídri trhu, ale aj startupy. (pozri si www.neopublic.sk)

Ak máš rád prácu v PR, napíš nám. Pracujeme na náročných a zaujímavých komunikačných projektoch. U nás sa pracuje intenzívne a agilne. Tvoja odmena závisí priamo na množstve projektov, na ktoré si trúfneš. Máme nastavenú silne motivujúcu zložku platu. Ak si šikovný, vieš rýchlo rásť, učiť sa a nebojíš sa výziev, tak máš šancu budovať si po čase vlastný tím a výraznejšie profitovať.

Naši ľudia majú vášeň pre komunikáciu a vedia si vyhrnúť rukávy. Podľa princípu agilnej komunikácie očakávame schopnosť dobre pracovať s dátami z prieskumov, rýchlo reagovať na požiadavky klientov a médií a dynamicky rozvíjať existujúce koncepty. Oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci.

Túžba plniť výzvy, nebáť sa robiť chyby a vstupovať do neznámeho prostredia je v súlade s našimi štandardami a silnými pracovnými návykmi. Snažíme sa pracovať transparentne, otvorene a v súlade s etickými štandardami PR.

Náplň práce

Príprava informácií, textov, správ - ich distribúcia novinárom
Komunikácia s médiami, novinármi a influencermi
Prezentácia nápadov a kreatívnych riešení klientom
Social media skills (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn)
Aktívny klient servis smerom ku klientom
Príprava komunikačných ideí, posolstiev a PR konceptov
Nastavovanie a implementácia komunikačných PR stratégií

Požiadavky

Perfektný písomný aj prezentačný prejav, aj v angličtine
Živé kontakty na média a znalosť mediálneho trhu
Aspoň 3 ročné skúsenosti v PR (či už na strane klienta alebo agentúry)
Proaktívny a can-do postoj k práci
Schopnosť práce s digitálnymi médiami (Facebook, LinkedIN, Instagram, YouTube)
Metodický prístup, schopnosť rýchlo nasávať nové veci
Vyhrnuté rukávy (nebáť sa robiť)
Schopnosť pracovať pod stresom
Ťah na bránku, obchodné zručnosti

Ponúkame

Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu v skoro rodinnej firme
Kvartálne odmeny
4x Home Office do mesiaca (počas pandémie stály home office)
Školenia a konferencie
Osobnostný rozvoj podľa potreby
Pravidelné Coffee talky vo firme
Možnosť práce medzi Prahou a Bratislavou
Tony srandy a smiechu 😊

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Neopublic má aktuálne 2 pracovné ponuky