pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Senior PR Consultant

Neopublic

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 2500 €

Dátum pridania: 24.09.2020

Sme komunikačná agentúra, ktorá poskytuje služby v oblasti public relations na slovenskom a českom trhu. Od začiatku sme sa profilovali ako fullservisová agentúra s cieľom poskytovať služby s vysokou pridanou hodnotou. Momentálne pracuje v Prahe a Bratislave tím 20 komunikačných profesionálov. Medzi našich klientov patria obľúbené svetové značky ako Orange, Procter & Gamble, Siemens, Tatra banka, Stock, Bausch + Health ale aj malí klienti či nádejné start-upy.

Naši ľudia majú vášeň pre komunikáciu a vedia si vyhrnúť rukávy. Sme smart. V Neopublicu pracujeme tímovo. Naša práca je častokrát last-minute a v pohybe, preto oceňujeme metodický prístup, vlastnú disciplínu a „can-do“ postoj k práci. Túžba plniť výzvy, nebáť sa robiť chyby a vstupovať do neznámeho prostredia je v súlade s našimi štandardami a silnými pracovnými návykmi. Snažíme sa pracovať transparentne, otvorene a v súlade s etickými štandardami PR.

Náplň práce

Nastavovanie a implementácia komunikačných PR stratégií
Vymýšľanie komunikačných ideí 💭 a PR konceptov
Prezentácia nápadov a kreativných riešení klientom
Riadenie tímu account manažérov ⏰
Príprava tlačových správ 📰 a ich distribúcia novinárom
Komunikácia s médiami, šéfredaktormi 📢 a novinármi
Media lobbying
Aktívny client service smerom ku klientom

Požiadavky

✅ Aspoň 5 ročné skúsenosti v PR (či už na strane klienta alebo agentúry)
✅ Práca pre klientov s ročným budgetom na komunikáciu 50 000 + EUR
✅ Odborné sektorové znalosti (FMCG, IT, Telco, Pharma)
✅ Proaktívny a can-do postoj k práci
✅ Práca s digitálnymi médiami (Facebook, LinkedIN, Instagram, YouTube)
✅ Metodický prístup, schopnosť rýchlo nasávať nové veci
✅ Vyhrnuté rukávy (nebáť sa robiť)
✅ Perfektný písomný aj prezentačný prejav
✅ Schopnosť pracovať pod stresom
✅ Ťah na bránku, obchodné zručnosti

Ponúkame

  • Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu v skoro rodinnej firme
  • Variabilná zložka mzdy podľa výkonu
  • Kvartálne odmeny
  • 13 a 14 plat po dosiahnutí KPIs
  • 4x Home Office do mesiaca
  • Školenia a konferencie
  • Osobnostný rozvoj podľa potreby
  • Pravidelné Coffee talky vo firme
  • Obedy vo firme

Podobné joby (18)