NEHERA

SALES and MARKETING EXECUTIVE

FormaFull-time

Plat1200 — 1800 €

Úroveň

Pridané11.06.2021

NEHERA is an independent Slovak brand that revived the heritage of the famous Czechoslovak brand that flourished in the 1930s and made history worldwide in the integration of design, production and retail. Relying on creativity and innovation to create exceptional fashion that remains elegant regardless of the evanescent trends. In a fashion world obsessed with MORE, NEHERA uncovers the beauty in LESS.

Náplň práce

Vaša pracovná náplň sa bude týkať týchto oblastí:

  1. Veľkoobchod
    • komunikácia s B2B a B2C klientami
    • príprava sales podkladov
    • expedícia kolekcií
    • obchodné štatistiky
  2. Marcom
    • príprava a organizačné zabezpečenie prezentácie nových kolekcií
    (fotenie lookbookov, prehliadky, fotenie a príprava virtuálneho
    showroomu, komunikácia s PR agentúrou a médiami, komunikácia s
    influencermi)
  3. Vývoj nových produktov
  4. E-shop
    • príprava a organizovanie fotoshootingov pre e-shop
    • administrácia e-shopu
  5. Privat sales
  6. Maloobchod

Požiadavky

Hľadáme do nášho tímu nových zanietených a pracovitých ľudí. Ak sa považujete za ideálneho kandidáta, mali by ste byť:
• systematický a orientovaný na výsledok
• schopný samostatne si organizovať prácu a stanoviť priority v rámci daného plánu
• schopný sa rozhodovať
• schopný spolupráce tak vo vnútri tímu, ako aj v externom prostredí
• počítačovo zručný, čo znamená vysokú úroveň práce s MS Excel a inými odbornými softvérmi
• výborne ovládať angličtinu slovom aj písmom (iné jazyky sú výhodou)
• ochotný venovať sa práci naplno
• schopný učiť sa nové veci

Akú by ste mali mať odbornosť:
• SŠ alebo VŠ vzdelanie, ideálne v oblasti fashion sales/marketing
• relevatná prax na podobnej pozícii (viacročná prax môže nahradiť aj chýbajuce odborné vzdelanie)

Ponúkame

My ponúkame:
• prácu v mladom, dynamickom, medzinárodnom tíme
• kreatívne prostredie fashion priemyslu
• možnosť naučiť sa nové veci a rásť spolu s prestížnou fashion značkou
• notebook
• vzdelávanie
• príjemnú kanceláriu v historickej budove v centre Bratislavy
• nápoje (káva, čaj voda) a ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami
• lektora angličtiny priamo vo firme