+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

BACKEND PROGRAMÁTOR

NEBBIA

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: od 1750 €

Dátum pridania: 04.11.2019

Fitness & bodybuilding oblečenie určené pre tých najlepších!
NEBBIA je momentále predávaná v 5 kontinentoch a viac ako 50 rôznych krajinách a určite sa neplánujeme zastaviť ;)
Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti

Tešíme sa na teba!
Yes You Can

Náplň práce

Do nášho NEBBIA tímu hľadáme BACKEND programátora, ktorý prevezme správu kódu e-commerce riešenia od externej spoločnosti a pre potreby založenia interného tímu bude e-shop budovať inhouse.

Hľadáme človeka, ktorého alfou a omegou sú:

Tvojou úlohou bude:

technológie (ideálne):

Požiadavky

Ponúkame

V našej spoločnosti sa môžeš tešiť na:

a podobne! ;-)

Mám záujem