pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Feedback

NEBBIA

Senior PHP Web Developer onsite/remote

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: 1900 — 2500 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 06.09.2021

Náplň práce

Aktuálne do teamu hľadáme skúseného PHP programátora na 2 dni onsite v žilinskej centrále a 3 dni remotely, ktorý by využil a rozšíril svoje skúsenosti pri budovaní nášho e-commerce riešenia a písaní udržateľného kódu.

..ALE, ako by sa mohlo zdať, nie sme jednoduchý eshop - sme špecializovaný a vo svete populárny brand s rozvinutým obchodným modelom. Počas marketingových udalostí eshop dosahuje 120 000 requestov/min a viac ako 1000 pripojení na databázu/s.

Na čom budeš pracovať:

aktívne sa zapojíš do tvorby vlastného back office riešenia
čaká ťa napájanie externých platobných brán, ako Stripe, Klarna, Apple Pay, príp. iné podľa potreby
budeš rozvíjať objednávkový systém a zjednodušovať nákupný proces
budeš automatizovať sklad, čo urýchli procesy pri distribúcii
podieľať sa na inováciách softvéru, ktorý používame v rámci výrobného procesu našich produktov
pripravovať podklady vo formáte .xml pre našich partnerov
umožňovať finančnej analytičke vyťahovanie dát/exportov v .csv /.xlsx, ktoré sú podkladom rozhodovania vedenia o produkcii, predaji a pod.
napokon máme rozpracovaný redesign eshopu v spolupráci s interným web designerom, do ktorého sa môžeš zapojiť a priniesť tak svoje know how.

Interne budeš spolupracovať s menším teamom, kt. tvoria najmä ľudia z performance oddelenia, interná analytička, web dizajnér príp. externý dodávatelia a kolegom, ktorý celý vývoj riadi a koordinuje.

Tech stack, s kt. sa stretneš:

PHP 7.4 framework Yii
HTML, CSS (LESS preprocessor, Gulp)
JavaScript/jQuery
databázy MySQL,MariaDB
GitHub (https://github.com/nebbia-fitness)
Veríme v opensource a čakáme, že budeš prispievať aj ty do nášho repozitára.

Na komunikáciu využívame slack /zoom, na projektové riadenie a dokumentáciu clickup, Gsuit a ty môžeš využiť nástroje, ktoré dávajú zmysel a uľahčia ti tvoju prácu.

Požiadavky

  • logické myslenie
  • chuť neustále zlepšovať kód a učiť sa nové veci a technológie
  • schopnosť samostatne a iniciatívne riešiť programátorské problémy a výzvy
  • všeobecný prehľad vo web technológiách
  • flexibilita pri riešení operatívnych zadaní
  • komunikatívnosť, tímovosť
  • záujem o e-commerce
  • ochota byť čiastočne súčasťou office-u

PHP - Pokročilý (framework Yii príp. iné)
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
GitHub - Mierne pokročilý
jQuery - Mierne pokročilý

Ponúkame

Na oplátku sa môžeš tešiť na celkom zaujímavý benefitný systém, na ktorom sa snažíme neustále pracovať:

  • prácu v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou,
  • mladý, kreatívny a dynamický kolektív nabitý pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team

a taktiež náš profil na WTTJ: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/nebbia
prípadne náš oficiálny LinkedIn NEBBIA

  • flexibilný pracovný čas a time management, ktorý si budeš riadiť vo veľkej miere sám/a
  • home office 3 din v týždni
  • 2 sick days v roku, ak sa necítiš dobre do práce nechoď, radšej to vylež!
  • podpora relokácie
  • skupinová INHOUSE angličtina so skúsenou lektorkou (príp. online)
  • ak máš v merku nejaký zaujímavý kurz / workshop, radi ťa doňho zapojíme,
  • vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
  • MULTISPORT karta - s ktorou v rámci SR a ČR využiješ množstvo športových a relaxačných zariadení, takže v pondelok fitko, v utorok sauna, streda lezecká stena vo štvrtok jóga a v piatok sa zwellnessuješ..využi čo len chceš :)
  • zľavy na NEBBIA produkty
  • CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
  • firemný ntb, tel, automobil (na pracovný účel)
  • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty..
  • No a ten alkohol v chladničke tiež nie je len tak náhodou! :D

Poslať e-mailom

Skopírovať link

NEBBIA má aktuálne 3 pracovné ponuky