NEBBIA

PHP Web Developer onsite/remote

MestoRemote

FormaFreelance

Plat1900 — 2500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované06.06.2023

NEBBIA sro patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s. - celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní (Praha, Bratislava) aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Náplň práce

Spoločnosť NEBBIA hľadá skúseného Senior BE vývojára (PHP) na posilnenie svojho malého tímu, ktorý pozostáva z dvoch senior BE vývojárov a jedného senior FE vývojára.
Hľadáme skúseného PHP programátora, ktorý by využil a rozšíril svoje skúsenosti pri budovaní nášho e-commerce riešenia a písaní udržateľného kódu.

..ALE, ako by sa mohlo zdať, nie sme jednoduchý eshop - sme špecializovaný a vo svete populárny brand s rozvinutým obchodným modelom. Počas marketingových udalostí eshop dosahuje 120 000 requestov/min a viac ako 1000 pripojení na databázu/s.

Na čom budeš pracovať:

Na vývoji nového systému založeného na mikroservisovej architektúre
Udržiavať 10 rokov starý legacy projekt, kým nebude dokončený nový systém
Pracovať s konfiguráciami, deployom a drobnými úpravami na managed serveroch
Pracovať s Dockerom pre kontajnerizáciu aplikácií
Budeš k dispozícii na standupoch prostredníctvom Slacku a komunikovať s tímom

Tech stack, s ktorým sa stretneš:

PHP 7.4 framework Yii
HTML, CSS (LESS preprocessor, Gulp)
JavaScript/jQuery
databázy MySQL,MariaDB
GitHub (https://github.com/nebbia-fitness)
Veríme v opensource a čakáme, že budeš prispievať aj ty do nášho repozitára.

Na komunikáciu využívame slack /zoom, na projektové riadenie a dokumentáciu clickup, Gsuit a ty môžeš využiť nástroje, ktoré dávajú zmysel a uľahčia ti tvoju prácu.

Požiadavky

  • Minimálne 5 rokov skúseností s programovaním v PHP
  • Dobrá znalosť Symfony frameworku
  • Znalosť návrhu a optimalizácie databáz, skúsenosti s návrhom komplexných aplikácií
  • Skúsenosti so správou serverov
  • Skúsenosti s Dockerom, RabbitMQ, návrhom API a ideálne aj Elasticsearch
  • Dôraz na čistý, rozšíriteľný kód a schopnosť diskutovať o kóde a prípadne ho upraviť

Ďalšie požiadavky:

PHP - Pokročilý (framework Yii príp. iné)
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
GitHub - Mierne pokročilý
jQuery - Mierne pokročilý

Ponúkame

Čo ťa čaká a na čo sa môžeš začať tešiť:

  • práca na plný úväzok na diaľku s občasným stretnutím v kancelárii v Žiline (Slovensko)
  • Humorná komunikácia v tíme spolu so zmyslom pre čistý kód a kvalitnú prácu odvedenú na čas
  • Možnosť pracovať na dlhodobom projekte a premýšľať nad jeho architektúrou a abstrakciou
  • Komunikácia prostredníctvom Slacku, Google Workspace balíka, projektové riadenie je v ClickUpe a ako repozitáre využívame GitHub a GitLab
  • MULTISPORT karta je už štandard
  • výrazné zľavy na NEBBIA produkty

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top