Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Social Media Specialist

NAKAZA

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1100 eur

Dátum pridania: 26.01.2019

Sme virálna agentúra so zápalom pre klienta. Všetci sa máme medzi sebou radi (niektorí aj viac) - je to pre nás to najdôležitejšie. Mimo to pomáhame značkám a firmám získať konkurenčnú výhodu. Bla bla bla.... ďalej to poznáš.Prejdime k tomu 2. najpodstatnejšiemu (odmenu si už videl/a). Charakterizovali by sme sa aj ako mierny workoalkoholici, so zmyslom pre blbé narážky od kolegovcov a prázdnym žalúdkom pre pizzu. Nevadí nám práca pod tlakom pri ktorej si vždy vieme zachovať chladnú hlavu (a keď nie, sme IOF (Iqos Office Friendly). Počas pracovných dní sa zaoberáme brandingom, správou sociálnych sietí, online kampaňami a po novom aj namakanou produkciou.Do kanclu sa chodí na 08:00 (samozrejme, nikto nikdy nemešká -.- ) a odchádza sa o 17:00. Páteček je frai už od 16stej, nech sa každý môže poriadne rozbiť. Radi chodíme na teambuildingy (bodaj by :D), a niekedy sa aj pohádame kvôli obedu (krvička ešte nepotiekla). Inak je u nás perfektne mal/a by si sa k nám pridať aj ty. Ak nechceš, tak potom fakt nerozumiem, ako ťa to môže stále baviť čítať táto ponuka. Každopádne, pokračuj.

Náplň práce

Čo od teba vyžadujeme? No predsa správu sociálnych sietí :D "blink"- tvorba content kalendárov (diár pre klienta a stress pre grafika)- produkcia (ty tam daj toto, ty sa postav, ty ľahni)- customer care (po slovensky helpdesk)- analýza (nuda, ale je to nutné keď chceš robiť viral)- boosting (prehajdákať mediálny budget zmyselne)- reporting (tá časť, kedy si honíme ego)- občas aj veci ktorým nerozumieš ale spravíš keď treba, pretože sa rád učíš niečo nové

Požiadavky

If jú ken wrajt in beter ingliš den dis, máš viac ako 2 roky skills so sociálnymi sieťami and si BFF s gramatikou tak scrolluj dole a ťukaj na to červené CTA-čko.

Ponúkame

To iste čo ostatní a ešte trochu viac...