Mynd

Art Director

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.04.2021

Founded in 2014 in Frankfurt, Germany, Mynd is currently an international creative video production house with offices in Prague, Žilina, Zürich, and Frankfurt. Our focus lies in creative video production combined with interactive solutions such as e-learning or personalized videos. Among our customers you can find big companies like Audi, Bayer, Adidas, Red Bull, and Bosch, but also many small startups and agencies.

Náplň práce

  • Práca na kreatívnych motion design projektoch pre top spoločnosti z celého sveta (Bayer, RedBull, Škoda, Daimler, DB etc. )
  • Vedenie tímu dizajnérov, animátorov a copywriterov
  • Kontrola kreatívnych výstupov, feedbackovanie, navrhovanie kreatívnych riešení
  • Zastupovanie kreatívneho tímu na online meetingoch s klientmi
  • Tvorba kreatívnych návrhov, moodboardov
  • Podľa potreby aj pomoc tímu s čímkoľvek kreatívnym čo bude treba

Požiadavky

  • Minimálne 2 ročná skúsenosť na pozícií Art Directora alebo Senior Motion Dizajnera
  • Orientácia vo svete najnovších trendov motion a grafického dizajnu
  • Plynulá angličtina (slovom aj písmom)
  • Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti (práca s tímom)
  • Schopnosť navrhovať kreatívne riešenia
  • Vynikajúca znalosť kompozície, teórie farieb, princípov animácie a storytellingu
  • Senior znalosti Ai, Ps, Ae (C4D je veľké plus)

Ponúkame

  • prácu z kdekoľvek v Európe alebo v jednom z našich officov (Praha/Žilina)
  • medzinárodný tím milých a profesionálnych ľudí = aktívnu komunikáciu v AJ
  • priestor na vzdelávanie, kreatívne insider projekty, teambuildingy, catering
  • atraktívne finačné ohodnotenie + extra bonusy na základe výsledkov spoločnosti