MWPromotion

Copywriter (financie, bankovníctvo)

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 60 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané17.06.2021

Sme na trhu reklamy už 30 rokov a skúsenosti nám dali nadhľad, ktorý sa nedá naučiť na žiadnej škole.

Vyprofilovali sme sa na butikovú agentúru s úzkym výberom klientov a komplexnými strategickými riešeniami v oblasti marketingovej komunikácie.

Riadime sa heslom: "God save style".

Náplň práce

Hľadáme skúseného copywritera pre oblasť financií a bankovníctva. Spolupráca je založená na tvorbe contentu pre konkrétny komunikačný projekt v online.

Požiadavky

  • Spolupráca si vyžaduje zorientovanie v obl. financií a bankovníctva resp. skúsenosti s prácou copywritera v tejto oblasti.
  • Začiatok spolupráce ideálne ihneď resp. do 1-2 týždňov.
  • Rozsah spolupráce odhadujeme na cca 2 týždne resp. podľa dohody.
  • Dôležité sú vaše referencie resp. skúsenosti.

Ponúkame

Ponúkame dohodu o odmene formou hodinovej sadzby alebo odmenu za projekt. A zaujímavú referenciu high-endového klienta.
Ak sa Ti s nami bude dobre pracovať a budeme vzájomne spokojní, ponúkame možnosť dlhodobej spolupráce. Riadime sa heslom win-win.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top