pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Senior PPC Specialist

MUZIKER

Mesto: Bratislava

Typ: Freelance

Plat: 2000 — 2400 €

Dátum pridania: 12.05.2020

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Náplň práce

Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu a využi tvoju vášeň pre digitálny marketing a PPC. Budeš zodpovedný za optimalizáciu a správu PPC kampaní na niekoľkých trhoch, a to nielen v nástrojoch Google či Facebook Ads.
Ak chceš zdokonaľovať nastavenie kampaní, ich štruktúru, cielenie, analýzu kľúčových slov, tak máš jedinečnú šancu stať sa členom nášho super kolektívu.
Súčasťou tvojho tímu bude kolegyňa ktorá má bohaté skúsenosti s PPC a stane sa tvojim partnerom na ceste k zdokonalovaniu sa, ak si niečim nebudeš istý tak ti pomôže a nasmeruje ťa. Zároveň budeš spolupracovať s odborníkom na analytické tooly - vy traja tak budete tvoriť nerozlučný micro team v rámci celého marketingového oddelenia, ktorý bude spoločne tvoriť core platených kampaní Muzikeru pre všetky EÚ trhy.

Čo budeš mať na starosti:

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Podobné joby (11)

Senior Obchodník

Effectix.com

Typ: Full-time

Plat: od 800 €

Mid Account Manager

BigKids

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 €

Mid SEO špecialista

Avedeo.sk

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Senior Account Manager

SCR Interactive

Typ: Full-time

Plat: od 1400 €

PPC špecialista

PTA Group

Typ: Full-time