Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Marketingový manažér

Muziker

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2500 — 3000 eur

Dátum pridania: 31.05.2019

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Náplň práce

Máš širokospektrálne skúsenosti z oblasti marketingu a skúsenosti s vedením tímu? Máš rád čísla a pravidelne posúvaš projekty dopredu? Potom hľadáme práve teba!

V Muzikeri hľadáme na pozíciu Marketingový manažér kreatívneho človeka, ktorý má skúsenosti s riadením marketingového oddelenia. Lídra, ktorý sa rozhoduje na základe dát, prináša kreatívne nápady na zlepšenie chodu oddelenia, firmy, biznisu a nebojí sa výzvy.

V skutočnosti chceme od teba, aby si to bol ty, kto bude definovať a udávať smer pre Muziker a jeho zákazníkov.