Go back Späť
Marketéri

Senior Marketing Automation Specialist

Muziker

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: 1800 — 2500 eur

Dátum pridania: 06.06.2019

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Náplň práce

Ak sú scenáre, worflows, databázy, katalógy, optimizácia a A/B testing najfrekventovanejšie slová v tvojom dennom slovníku, hľadáme práve teba!

Hladáme špecialistu so skúsenosťami s nástrojmi marketingovej automatizácie. Ak si pracoval s nástrojom Exponea alebo s niektorým z iných automatizačných nástrojov, ideálne v e-commerce segmente, máme o teba veľký záujem.

Ak si poradíš nielen s nastavovaním a optimalizáciou marketingových a obchodných scenárov, s odosielaním hromadných emailov, ale aj s kódom a šablónami kde využívaš svoje znalosti aktuálnych trendov vo web a email developmente, pošli nám svoje CV. Pokiaľ budeš šikovný, ponúkneme ti trvalý pracovný pomer.

Aká bude tvoja náplň práce?

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Mám záujem

Muziker má aktuálne 5 pracovných ponúk