Go back Späť
Marketéri

PPC Specialist

Muziker

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 2300 eur

Dátum pridania: 05.02.2019

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Náplň práce

Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu s tvojou vášňou pre digitálny marketing a PPC. Budeš zodpovedný za optimalizáciu a správu PPC kampaní na niekoľkých trhoch, a to nielen v nástrojoch Google a Facebook Ads. Ak chceš zdokonaľovať nastavenie kampaní, ich štruktúru, cielenie, analýzu kľúčových slov, či optimalizovať a zlepšovať bidding stratégie, pridaj sa k nám.

Čo budeš mať na starosti:
- Plánovanie, optimalizáciu a implementáciu PPC kampaní pre search, display, social aj native formáty.
- Analýzu výkonu existujúcich platených kampaní a reporting.
- Správu biddingu a rozpočtu na PPC kampane.
- A/B a multivariate testing tvojich nápadov založených na získaných dátach.
- Analýzu trendov pre PPC v e-commerce segmente.
- Monitorovanie konkurencie v oblasti platenej reklamy.
- Spolupráca s marketingovým tímom pri udržiavaní konzistentného brand message a posolstva vo všetkých platených kanáloch.
- Komunikáciu s externými dodávateľmi, sledovanie ich výkonu, dodržiavanie KPIs a cieľov.
- Vyhľadávanie a testovanie dodávateľov a nových reklamných kanálov s cieľom rozšíriť náš dosah, znížiť cenu za akvizíciu alebo zvýšiť efektivitu kampaní vzhľadom na zadefinovaný cieľ.

Požiadavky

- Minimálne 3-ročné skúsenosti na podobnej pozícií, ideálne v oblasti B2C.
- Preukázateľné výsledky v úspešnej správe PPC kampaní.
- Perfektná znalosť Google Ads, Facebook Ads a ďalších nástrojov na správu platenej propagácie online.
- Perfektná znalosť Google Analytics a iných analytických nástrojov.
- Preukázateľná schopnosť s riadením rozpočtov platených kampaní.
- Silné analytické schopnosti.
- Silná orientácia na detaily.
- Schopnosť čítať dáta a vyvodzovať z nich jasné závery, prezentovať ich v zrozumiteľnej forme a zadefinovať odporúčania pre ďalšie kroky.
- Všeobecný záujem o PPC a digitálny marketing.

Ponúkame

- práca v priateľskej atmosfére v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- športové a teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov

Mám záujem

Mám záujem