Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Marketing specialist

Muziker

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1400 eur

Dátum pridania: 22.02.2019

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Náplň práce

Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu s tvojou vášňou pre online marketing. Budeš mať na starosti správu marketingového obsahu na webe Muziker-u, budeš pomáhať kolegom s prípravou newslettrov, či publikovať príspevky a reklamy na sociálne siete vo viac ako 20 krajinách Európy.

Ak sa chceš zdokonaliť v online marketingu, tvorbe obsahu či online kampaniach všeobecne, si na správnej adrese!

Čo budeš mať na starosti:

- realizovanie marketingových aktivít s cieľom podporiť šírenie obsahu a zefektívniť
priebeh online marketingových kampaní,
- starostlivosť o statické stránky na e-shope,
- publikovanie obsahu a reklám na sociálnych sieťach,
- dohliadanie na včasné dodávky obsahu od externých dodávateľov,
- zabezpečovanie prekladov od interných prekladateľov v dohodnutom čase,
- vyhodnocovanie kampaní,
- úzka spolupráca nielen s kolegami z Marketingu, od ktorých budeš čerpať obsah, texty a grafiku,
- navrhovanie nových aktivít v rámci komunikačných kanálov s cieľom zapojenia, čo
najväčšieho množstva existujúcich aj potenciálnych zákazníkov.

Požiadavky

-minimálne 1 rok skúseností s online marketingom – pozícia vhodná aj pre absolventa
- skúsenosti s fungovaním redakčných systémov (CMS)
- skúsenosti so sociálnymi sieťami a ich správou (Facebook, Instagram, YouTube)
- skúsenosti so publikovaním reklám na sociálnych sieťach a s Facebook Business Manager nástrojom sú výhodou
- ak si hudobník, hráš na hudobnom nástroji, či píšeš si vlastnú hudbu je to výhoda

Ponúkame

- práca v priateľskej atmosfére v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- športové a teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov