Go back Späť
Developeri

Junior IT tester / administrátor

Muziker

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1600 eur

Dátum pridania: 31.05.2019

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb. Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Náplň práce

Chcel by si sa stať členom dynamického a rýchlo rozvíjajúceho sa tímu? Si plný znalostí z IT oblasti a potrebuješ priestor, kde ich môžeš využiť a rozvíjať svoj potenciál? Je tvojim cieľom pracovať s vysokým nasadením, prostredníctvom čoho budeš vytvárať lepšiu budúcnosť našej firmy?V tom prípade MUZIKER hľadá práve Teba!Čo budeš mať na starosti:• Zodpovedanie za testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru.• Navrhovanie východiskovej stratégie testovania.• Vytváranie testovacích scenárov v závislosti od použitého spôsobu testovania.• Pripravovanie testovacích dát.• Vykonávanie manuálneho a automatizovaného testovania aplikácií.• Odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb• Vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb.• Vyhodnocovanie výsledkov uskutočnených testov.• Inštalácia a konfigurácia (reinštalácia a rekonfigurácia) HW a SW, tlačiarní, operačných systémov a ovládačov osobných počítačov, notebookov, serverov• Komunikácia s dodávateľmi informačných systémov, riešenie technických problémov a nových požadovaných funkcionalít.• Zabezpečovanie a obstarávanie nákupu, servisu a údržby IT v rámci ďalšieho rozvoja IT v organizácii.• Zodpovednosť za optimalizáciu chodu a výkonnosti systému, využívania SW vrátane spracovania podkladov k obstaraniu HW a SW produktov.• Správe siete LAN/WAN.• Vedenie (aktualizácia) evidencie pridelených počítačov zamestnancom.

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Mám záujem

Muziker má aktuálne 5 pracovných ponúk